Skocz do zawartości

XX Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne
Photo
-----

Wydarzenie: XX Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne

w Kalendarz rolnika
Dodane przez agrofoto, 25 lip 2014
  • Nie masz uprawnień do dodawania wydarzeń


Wydarzy się 13 wrz 2014 poprzez 14 wrz 2014

agrofoto

icon
Województwo: pomorskie
Miasto: Stare Pole
Data: 13 wrzesień - 14 wrzesień

Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne są imprezą promocyjno-doradczą dla rolnictwa, ogrodnictwa i obszarów wiejskich w rejonie Żuław i Powiśla. Targi są imprezą cykliczną, która na stałe zapisała się w kalendarzu imprez plenerowych organizowanych na naszym terenie. Co roku gościmy wielu wystawców z terenu całego kraju,
którzy prezentują m.in.: bogaty wybór materiału szkółkarskiego – owocowego i ozdobnego, narzędzia ogrodnicze, wyposażenie ogrodów i mieszkań, nawozy i środki ochrony roślin, ekologię, odnawialne źródła energii, produkty pszczelarskie, budownictwo, systemy grzewcze, motoryzację, wikliniarstwo i prasę fachową. Swoje stoiska posiadają także instytucje działające w otoczeniu rolnictwa – organizacje rolnicze, agencje, izby rolnicze, firmy ubezpieczeniowe, banki, doradztwo rolnicze.
Jesienne Targi to nie tylko spotkania handlowe, to również spotkanie z polską tradycją i folklorem. Corocznie Targom towarzyszy Staropolski Przegląd Piosenki Biesiadnej (odbywający się w sobotę), w którym udział biorą zespoły folklorystyczne z naszego regionu. Tegorocznym Targom towarzyszyć będzie również wystawa rzemiosła artystycznego, produktów regionalnych i tradycyjnych, wystawa gołębi i ptaków ozdobnych, wesołe miasteczko.
Mamy nadzieję, że prezentowana bogata oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i zapewni miły pobyt w Starym Polu.

Uczestnicy wydarzenia

Użytkownicy, którzy wezmą udział w wydarzeniu

Wezmę udział

Nie wezmę udziału

1 Użytkowników weźmie udział

0 Użytkowników nie weźmie udziału
0 Komentarze