Skocz do zawartości

Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych "Święto Mleka"
Photo
-----

Wydarzenie: Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych "Święto Mleka"

w Kalendarz rolnika
Dodane przez agrofoto, 27 maj 2014
  • Nie masz uprawnień do dodawania wydarzeń


Wydarzy się 31 maj 2014 poprzez 01 cze 2014

agrofoto

icon
Województwo: mazowieckie
Data: 31 maj - 01 czerwiec

31 maja i 1 czerwca w gminie Płoniawy-Bramura odbędzie się coroczne „Święto Mleka”. Przyjadą hodowcy, rolnicy oraz chętni do całonocnej rozrywki goście. Gwiazdą niedzielnej zabawy będzie zespół Akcent.

Co roku organizowane "Święto Mleka" cieszy się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko wśród hodowców zwierząt, ale także wśród miłośników rolnictwa i rodzin z dziećmi. Impreza to nie tylko wystawa zwierząt, to także fantastycznie spędzony czas urozmaicony rozrywką. W tym roku do Płoniawy-Bramura zawita popularny zespół disco-polo Akcent. Co więcej, impreza ta zwiększa rangę do wojewódzkiego wydarzenia. Wystawa wojewódzka organizowana jest co 4 lata w innym miejscu, tj. Płoniawach-Bramurze, Płońsku, Sierpcu czy Siedlcach. W tym roku ten zaszczyt przypadł właśnie gminie Płoniawy, która na organizacje całości planuje przeznaczyć 55.500 zł.
Podczas „Święta Mleka” firmy oferujące produkty rolnicze będą mogły przedstawić swoje usługi m.in środki ochrony roślin, nawozy czy pasze. Odbędzie się również kiermasz kwiatów, drzew, krzewów ozdobnych oraz owocowych czy kiermasz wyrobów rękodzieła ludowego. Na zakończenie zostanie zorganizowane podsumowanie konkursów oraz szereg występów artystycznych.

Uczestnicy wydarzenia

Użytkownicy, którzy wezmą udział w wydarzeniu

Wezmę udział

1 Użytkowników weźmie udział

1 Użytkowników nie weźmie udziału
0 Komentarze