Skocz do zawartości

News feedKramp Group oraz Kongskilde Industries A/S łączą się!

Napisany przez monika_adag_88, w Co nowego w branży? 19 grudzień 2015 · 1280 wyświetleń
tag firmy, maszyny, kramp group i 2 więcej...
Kramp Group oraz Kongskilde Industries A/S łączą się! Firmy Kramp Group oraz Kongskilde Industries A/S podjęły strategiczną decyzję dotyczącą współpracy. Co czeka klientów w pierwszym kwartale 2016 r.?

Sprawna obsługa klientów i terminowość w dostawie zamówionego sprzętu to jedne z priorytetów firmy Kongskilde, która zdecydowała się na strategiczną współpracę z Kramp Group w zakresie części roboczych i z...


Wysoka wydajność pracy nie oznacza dużego zapotrzebowania na moc

Napisany przez monika_adag_88, w Co nowego w branży? 12 grudzień 2015 · 1551 wyświetleń
tag siewniki, maszyny, kuhn, polagra i 1 więcej...
Wysoka wydajność pracy nie oznacza dużego zapotrzebowania na moc Nowy, stworzony całkowicie od podstaw siewnik ESPRO został opracowany z myślą o wysokiej wydajności pracy. Duża prędkość robocza nie oznacza jednak, że zapotrzebowanie maszyny na moc również będzie wysokie – siewnik o szerokości 6 m może pracować z prędkością 13 km/h nawet z ciągnikiem o mocy 200 KM – to mniej niż 35 KM na metr!

W przedniej części sie...


Majowe tour maszyn Manitou i Mustang

Napisany przez agrofoto, w Co nowego w branży? 10 czerwiec 2013 · 1902 wyświetleń

Majowe pokazy maszyn marek MANITOU i MUSTANG odbyły się w 12 lokalizacjach w całej Polsce. Wśród organizatorów należących do sieci dealerskiej MANITOU Polska, znalazły się firmy takie jak: AGRO-EFEKT, AMATECH JAROSŁAW POZNAŃSKI , BAZA MASZYNOWA DANEX, FRICKE MASZYNY ROLNICZE SP. Z O.O., GRAVIT AGRO-POL S.A., HITMASZ, PHU ZAWADZKA, POLBOTO-AGRI SP. Z O.O.,...


Agrobudziejewo nauka, doświadczenie, praktyka.

Napisany przez agrofoto, w Co nowego w branży? 06 czerwiec 2013 · 1448 wyświetleń

26 czerwca 2013r . w Budziejewie k. Mieściska w godzinach od 9.00 do 18.00 odbędą się targi rolnicze Agrobudziejewo nauka, doświadczenie, praktyka .
Celem spotkania targowego jest przekazanie wiedzy na temat środków ochrony roślin oraz zaprezentowanie ich działania na poletkach doświadczalnych.
Na poletkach prezentowane będą również gatunki od...