Skocz do zawartości

A-LIMA-BIS Blog feedDobór wozu paszowego pod kątem bydła mlecznego oraz opasowego.

Napisany przez A-LIMA-BIS, 08 lipiec 2017 · 1301 wyświetleń
tag bydło, krowy, wóz paszowy i 2 więcej...
Dobór wozu paszowego pod kątem bydła mlecznego oraz opasowego. Dobór wozu paszowego pod kątem bydła mlecznego oraz opasowego.


W dzisiejszych czasach, aby myśleć o efektywnej hodowli bydła mlecznego oraz opasowego, nie możemy przejść obojętnie obok sposobu żywienia w technologii TMR, czy PMR. Jeżeli skupimy się na systemie TMR, nieodłącznym elementem staje się wóz paszowy.

Każdy hodowca chcący rozwijać stado...


Jakie ważne informacje kryją się w sposobie jedzenia i przeżuwania krów?

Napisany przez A-LIMA-BIS, 26 kwiecień 2017 · 2615 wyświetleń
tag alima, afimilk, afikim, bydło i 3 więcej...
Jakie ważne informacje  kryją się w sposobie jedzenia i przeżuwania krów? Jakie ważne informacje kryją się w sposobie jedzenia i przeżuwania krów?W jaki sposób analizować dostępne dane i co dzięki nim możemy się dowiedzieć o zdrowiu krów?

Właściwe zarządzanie stadami mlecznymi stanowi ogromne wyzwanie, mające na celu zapewnienie maksymalnej wydajności zwierząt w celu zwiększenia przychodów gospodarstwa. Jednym z na...


Spotkanie Klubu Afimilk

Napisany przez A-LIMA-BIS, 08 listopad 2016 · 1210 wyświetleń

Spotkanie Klubu Afimilk W dniach 22-23 listopada 2016 r. w Instytucie Zootechniki PIB w Pawłowicach k. Leszna odbędzie się konferencja Klubu Afimilk, na której przedstawione zostaną nowoczesne metody chowu bydła mlecznego w oparciu o system zarządzania stadem Afimilk.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych hodowców do uczestnictwa.
Zgłoszenie udziału i wszelkie informacje pod nr...


Mikser wagi ciężkiej

Napisany przez A-LIMA-BIS, 08 lipiec 2016 · 1153 wyświetleń
tag wóz paszowy, wozy paszowwe i 1 więcej...
Z linii produkcyjnej Alimy zjechał niedawno wóz paszowy o pojemności 36 metrów sześciennych. Maszyna została zbudowana na bazie systemu tridem, z układem power steering. Trzyślimakowy wóz został wyprodukowany na zlecenie klienta polskiego. Jest obecnie największą tego typu maszyną wykonaną przez polskiego producenta dla polskiego klienta.Parametr...


Zapraszamy na stronę Alimy na Facebooku

Napisany przez A-LIMA-BIS, 08 lipiec 2016 · 470 wyświetleń
tag wozy paszowe i 3 więcej...
Zapraszamy na stronę Alimy na Facebooku Zapraszamy do odwiedzenia strony Alimy na Facebooku https://www.facebook.com/AlimaBis/ . A na niej: najnowsze wydarzenia, informacje oraz prezentacje produktów.