Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zarządzanie gospodarstwem proste jak nigdy dotąd!

Napisany przez agrofoto, 15 luty 2016 · 8900 wyświetleń

W natłoku codziennych obowiązków uzupełnianie księgi pól schodzi na dalszy plan, co w konsekwencji może oznaczać problemy podczas kontroli, gdy wymagane jest podanie informacji dotyczących chociażby środków wykorzystywanych w trakcie prowadzenia upraw. Takich nieprzyjemności możemy uniknąć, korzystając z systemu VitalFields. Jedno kliknięcie wystarczy, by zawsze mieć gotową ewidencję użytych środków ochrony roślin dla PIORIN-u. Warunek jest jeden, dane należy uzupełniać na bieżąco. VitalFields w znaczący sposób to ułatwia. Jak?Udostępnij wpis:
Podziel się opinią:

6 slajdów


System VitalFields powstał, by ułatwić pracę rolnikom, szczególnie tym, którzy korzystają z unijnych dotacji, i tym, którzy chcą się o nie starać. Stanowi rejestr działań i zabiegów agrotechnicznych, który wymagany jest w trakcie ewentualnej kontroli gospodarstwa. Jest również świetnym „wirtualnym organizerem” dla wszystkich gospodarzy ceniących w swojej pracy porządek i systematyczność. 
 
VitalFildes jest ponadto systemem całkowicie podporządkowanym pracy rolnika, stworzonym z myślą o uproszczeniu jego codziennych obowiązków. Dla rolników posiadających gospodarstwa do 40 ha VitalFildes jest całkowicie darmowy. Natomiast dla gospodarzy z większym areałem opłata za rok wynosi jedynie 5 zł za hektar na rok. Co ważne, w razie jakichkolwiek problemów szybko można skorzystać z pomocy obsługi klienta, która udzieli odpowiedzi na wszystkie nasze pytania.
Korzystał ktoś ? 

  • Raportuj

Korzystał ktoś ? 

Ja korzystam, i jak na razie nie narzekam :D łatwe w obsłudze, przejrzyste noi wygodne :D

  • Raportuj

a program  do zarządzania parkiem maszynowym  i całkowitym gospodarstwie ktoś jakiś zna ??

  • Raportuj

Ja proponuje Futura Farm kompleksowy program do obsługi gospodarstw.Moduły bardzo przejrzyste,intuicyjne .Program do rolnictwa precyzyjnego a i współpracuja z Uniwersytetem Wrocławskim który udostepnia dane historyczne.Wszystkie dokumenty potrzebne przy kontroli ,karty produktowe oprysków duzo pisać .

  • Raportuj

a program  do zarządzania parkiem maszynowym  i całkowitym gospodarstwie ktoś jakiś zna ??

Proponuje Futurafarm wszystkie moduły 

  • Raportuj