Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jeszcze może się przydać w gospodarstwie?

Napisany przez agrofoto, 04 wrzesień 2015 · 6776 wyświetleń

Mianem narzędzia rolniczego określane są urządzenia techniczne używane w rolnictwie w celu ułatwienia lub mechanizacji produkcji rolnej. W świadomości ludzkiej zaliczane są do nich cięższe sprzęty, takie jak pług, kultywator, czy nawet kombajn lub ciągnik. Co jednak z mniejszymi urządzeniami dedykowanymi dla rolników i producentów żywności?Udostępnij wpis:
Podziel się opinią:

10 slajdów


Niezależnie od tego, czym się zajmujemy, stale jesteśmy otoczeni przez wciąż rozwijającą się technologię, mającą usprawnić naszą pracę i ułatwić wykonywane czynności. Na polskim rynku można znaleźć tysiące przeróżnych narzędzi pomiarowych oraz akcesoriów do domu, ogrodu i budynków gospodarskich. Rolnicy nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że wiele z nich mogłoby zdecydowanie ułatwić im codzienne obowiązki.

 

W sklepach można bowiem zaopatrzyć się nie tylko w urządzenia do pomiaru warunków atmosferycznych i glebowych, takich jak wilgotność, temperatura czy pH, ale także w kompleksowe instalacje do obserwacji i pomiarów, na przykład stacje pogodowe czy kamery termowizyjne.

 

Rynek jest bardzo bogaty, a oferty producentów bardzo szerokie. Każdy znajdzie zatem coś dla siebie. Przedstawiamy więc kilka najpopularniejszych urządzeń, mogących ułatwić prace w gospodarstwach rolnych. Wszystkie produkty oferuje firma Conrad Electronic.

Zdjęcie
Anna13408
lis 29 2015 02:23
  • Raportuj