Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprzedaż nowych przyczep rolniczych w czerwcu 2015 r.

Napisany przez agrofoto, 16 lipiec 2015 · 7843 wyświetleń

Zobacz 10 najpopularniejszych marek przyczep rolniczych w czerwcu 2015 roku. Która z nich cieszy się największą popularnością i zainteresowaniem? Jakie modele dominują? Sprawdź!Udostępnij wpis:
Podziel się opinią:

10 slajdów


W czerwcu zarejestrowano 1421 nowych przyczep rolniczych, a więc o 72 proc. więcej niż w maju i o 103 proc. więcej przed dwunastoma miesiącami. Od początku roku na drogi wyjechało już 4081 sztuk – informuje agencja Martin & Jacob, monitorująca rynek rolniczy.

 

Od początku roku sprzedaż przyczep sukcesywnie rosła. Wynik osiągnięty na koniec półrocza jest o 45 proc. wyższy niż w analogicznym okresie roku 2014. Zapowiada się, że rok 2015 będzie rekordowy pod względem sprzedaży nowych przyczep. – W pierwszym półroczu 2015 roku rolnicy wyjątkowo chętnie inwestowali w przyczepy. Wydaje się, że w pierwszych miesiącach roku to brak środków na zakup ciągników powodował, że rolnicy finansowali zakup tańszego sprzętu z własnych funduszy. Później na rynku pojawiło się wsparcie unijne w postaci dopłat obszarowych i zaległego PROW. Wszystko to sprawiło, że każdy kolejny był dla producentów przyczep lepszy od poprzedniego – mówi Mariusz Chrobot z firmy Martin & Jacob. 

 

Źródło: AgriTrac 

Pierwsze miejsce jest dla mnie oczywiste :) Ale zaskoczyło mnie, ze brakuje niektórych marek.

  • Raportuj

Heh jedna z 1611 przyczep marki PRONAR jest u mnie ;-)

  • Raportuj

1 Pom Eko i to jest najwyższa pólka polskich przyczep i jest u mnie :P apropo ciekawe ile ich sprzedano ale też bedzie koło 20 ale kto to wie :P

  • Raportuj

Co do FLIEGLa to się nie zgodzę :D AGROTECHNIK  Tafiły może tylko tyle sprzedało sztuk ;)  Większość FLIEGLi jest nie rejestrowana :D 

  • Raportuj