Skocz do zawartości
Zdjęcie

POLAGRA-PREMIERY – prezentacja maszyn z całego świata i spiętrzenie wydarzeń towarzyszących

Napisany przez agrofoto, 27 październik 2015 · 1164 wyświetleń

targi
POLAGRA-PREMIERY – prezentacja maszyn z całego świata i spiętrzenie wydarzeń towarzyszących Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY to miejsce spotkań biznesowych, na które z niecierpliwością czekają ich uczestnicy. Czas spędzony na Targach w dniach
21-24 stycznia 2016 roku umożliwi nawiązanie kontaktów handlowych oraz poszerzenie wiedzy, dzięki udziałowi w licznych wydarzeniach towarzyszących.


Osoby uczestniczące w Targach odwiedzą niezwykle różnorodną ekspozycję maszyn i urządzeń rolniczych, w której królować będą innowacyjne rozwiązania w branży rolniczej. Na profesjonalistów czekać będzie również bogaty program wydarzeń o wysokie poziomie merytorycznym.

Dzień AGROBIZNESMENA (21 stycznia 2016 roku) to czas dedykowany dealerom sprzętu rolniczego, zarówno z Polski jak i zagranicznym, poszukującym kontaktów wśród polskich producentów, hurtowni, sklepów z asortymentem rolniczym. Wówczas też można liczyć na spotkania z przedstawicielami grup producenckich. – Dzień AGROBIZNESMENA to najlepszy moment na zawarcie kontaktów z producentami, porównanie ofert wystawców, zapoznanie się z absolutnymi nowościami na rynku – podkreśla Jakuba Patelka, dyrektor projektu. Do udziału w Targach w tym właśnie dniu zapraszamy również przedstawicieli mediów.

Załączony obraz

22 stycznia 2016 roku odbędzie się dzień MŁODEGO ROLNIKA, podczas którego wśród zwiedzających pojawią się tysiące uczniów i studentów szkół wyższych o profilu rolniczym, mechatronicznym i zootechnicznym. Młodzi adepci agrobiznesu wezmą udział w szkoleniach zawodowych, prelekcjach poruszających aktualne problemy branży jak ryzyko, bezpieczeństwo
i ochrona zdrowia w rolnictwie, a także panelach dyskusyjnych na temat zmian w prawie, inwestycji, finansowania i ubezpieczeń.


Załączony obraz

23 i 24 stycznia liczne atrakcje czekają na kobiety. W STREFIE NOWOCZESNEJ GOSPODYNI płeć piękna będzie mogła nie tylko odpocząć przy filiżance aromatycznej kawy lub herbaty, ale też skosztować odrobiny słodyczy. O wysoki komfort pań i ich dobre samopoczucie zadbają ekspertki od makijażu, stylizacji ubioru i żywienia, które opowiedzą o popisowych daniach i kulinarnych rewolucjach, domowych sposobach na zatrzymanie czasu (maseczki, peelingi, odżywki). Kobiety, które odwiedzą strefę NOWOCZESNEJ GOSPODYNI doświadczą metamorfozy w zakresie makijażu i stylizacji. Targom towarzyszyć będzie kiermasz przedmiotów artystycznych i produktów regionalnych oraz STREFA ZABAWY dla maluchów i starszaków – place zabaw, animacje i konkursy dla dzieci.

Więcej informacji na www.polagra-premiery.pl