Skocz do zawartości
Zdjęcie

Relacja z Agritechniki Hannover 2011

Napisany przez Dziedzio92, 19 listopad 2011 · 1946 wyświetleń

W dniu 14 listopada o godzinie 22:45 wyruszył bus z Wrocławia w kierunku Hannoveru(Niemcy) na targi AGRITECHICA.Bus był sponsorowany przez Agrofoto.pl
Ze względu na ograniczana ilość miejsc mogło tylko pojechać 17 osób.To właśnie oni reprezentowali nas i nasza stronę z 32175 użytkowników AF:
@deer
@griga
@es8
@Avendrion
@xsc

MafiaDankow reprezenotwana przez:

@miczu
@krzykacz
@savik

@case1680
@Dziedzio92
@matey
@Pavel
@Yacenty
@gangster
@rekord1992
@milanreal
@pawel1986
Dodany obrazek
identyfikator z imieniem i nazwiskiem oraz bluzy i czapki kubki z napisem Agrofoto.pl, które Yacenty sponsorował bardzo każdemu się podobały. Bardzo się rozróżnialiśmy w tłumie ,
każdy każdego był w stanie znaleźć.Dodany obrazek
Godzina 8:50 wchodzimy na hale wystawowe.Zaczynamy zwiedzanie od firmy Lely. Przedstawiciel lely Polska przedstawia nam nowości jakie dopiero zwiedzający mógł zobaczyć na expo. np.nowa zgrabiarka karuzelowa z poziomowaniem 3d.Dodany obrazek
Następna firmę jaka odwiedziliśmy był Krone. Pan przedstawiał nowości głownie jakie weszły w ofertę np. krone ultima non-stop, pokazał tez maszyny które nie od dziś są w ofercie. Na koniec prezentacji można było się napić piwa, kawy czy tez coli oraz fotka grupowa.
Dodany obrazekNa stoisku Pottinger przedstawiciel polski przedstawiał nowości maszyn jakie wprowadzają w tym roku oraz rozwój firmy na przestrzeni ostatnich lat . Przykładowa nowością na rynku jest pottinger Terrasem C6 filitzer ,ktory posiada zbiornik dzielony w którym powinno się zmieścić nasienie oraz nawoź wysiewany razem .
Dodany obrazek

Dodany obrazek
Panowie z Claas'a pokazali nam nowe kombajny :avero 160 , lexion 770 który pobił rekord świata. Ciągniki: axion , axos . Kosiarki i przyczepy samozbierające.


Dodany obrazek


Urocza pani z firmy Kuhn prezentowała maszyny które są w fazie wejścia na rynek jak i również produkty które cieszą się dużym zainteresowaniem.Jednak prezentacja nowego agregatu ścierniskowego rodem z ameryki cieszył się dużym zainteresowaniemDodany obrazek
Pan Tomek z John Deere Polska zaprosił nas do specjalnego pomieszczenia w którym pokazał osiągnięcia ,medale zdobyte podczas wszystkich edycji agritechniki jak i również na co przeznaczają cześć pieniędzy z sprzedanych maszyn.Nie obyło się tez bez upominkówDodany obrazek


Po zakończonej prezentacji w pomieszczeniu Pan Tomek pokazał nam nowości z maszyn będących na targach.Dużym zainteresowaniem był ciągnik 7R który został ciągnikiem roku 2012 ,jd 6RD który miał zasilanie elektryczne do rozsiewacza kuhn .


Dodany obrazekPo zakończonej prezentacji poszliśmy na wspólny lunch. Zjedliśmy sobie, nabraliśmy sił na dalsze zwiedzanie i każdy udał się w swoja stronę, choć trochę czasu było każdy był w stanie jeszcze obejść wszystkie hale.Ogólnie było otwartych ok 23 hale. Każda o pow. minimum 2,5ha. Dużo atrakcji było,każdy miał okazje zapytać się osobiście producenta danej maszyny jak również dowiedzieć się dokładniej w jakie warunki je poleca.

Zbiórka miała miejsce o 17 na stoisku Same Deutz-Fahr, gdzie zostaliśmy ugoszczeni napojami i świetną prezentacją nowości, które wchodzą na rynek. Pan Grzegorz prezentował głównie nowe ciągniki (DF 7250, DF 6190, Lamborghini i Same), prasy do słomy oraz odnowiony kombajn (6095). Zapisaliśmy się na wspolną akcję projektowania ciągnika o mocy 440 i dostaliśmy upominki.

Dodany obrazek

Około 17.40 wyruszyliśmy w stronę parkingu - szukać naszego AgroFotoBusa

Zbiórka ekipy Af do busa 18 . Bez wspólnego zdjęcia się nie obeszło


Dodany obrazek


Każdy głodny i zadowolony wrócił do busa. Wracając do naszego kraju zrobiliśmy przystanek na kolacyjkę sponsorowana przez Agrogoto.pl Choć mało czasu było , warto jest powtórzyć taka wycieczkę.Wróciliśmy spokojnie do Wrocławia gdzie każdy pojechał w swoja stronę.

Wyjazd udany ,choć tylko elita mogla pojechać na ta wystawę .Każda firma wystawiająca sprzęt przyjęła nas ciepło choć trafił się przypadek.

Wycieczka zaliczona ,Wrażenia pozytywne , Jest OK!!
Historia Kubka Agrofoto.pl


Kubeczek Agrofoto pojechał z Jackiem na agritechnike szukać miejsca dla siebie w kabinie.Spacerując miedzy stoiskami Jacek popijał sobie pyszna kawę z kubeczka ,która dodawała mu energi do dalszego zwiedzania jeszcze większej ilości stoisk.Szukając miejsca dla kubeczka Jacek wchodził do każdej kabiny szukając upragnionego miejsca dla kubeczka , jednak nie w każdej było miejsce
Dodany obrazek

Szukając odpowiedniego miejsca kubeczek lądował na kolanie , kierownicy,baku paliwa lub tez na podłokietniku.

Dodany obrazek

Na agritechnice nie znalazł swojego miejsca kubek.

Dodany obrazek

Jedak Swoje prawdziwe miejsce znajdzie u potencjalnego nabywcy Agrofoto. Kazdy Agrofotowicz będzie mógł delektować się ciepła kawa czy tez herbata z kubka af ,który znajdzie swoje miejsce w kabinie kombajnu ,ciągnika albo samochodu .

Dodany obrazek


Nieważne gdzie będziesz i w jakich warunkach będziesz robił, będzie z tobą kubek af i ciepła kawa


Więcej informacji na forum: http://www.agrofoto....itechnica-2011/
Oraz w galerii: http://www.agrofoto....itechnica-2011/
Eeh, "elita"...
  • Raportuj
fajne maszyny warto jechać czemu takie drogie nie jednego polaka niestac na takie maszyny ale tylko morze popatrzeć he
  • Raportuj
jak założyć bloga lokalnego ?
  • Raportuj