Skocz do zawartości
Zdjęcie

Nowy diler marki Kubota – firma Anderwald zaprasza na pokazy

Napisany przez agrofoto, 13 czerwiec 2013 · 1158 wyświetleń

Marka Kubota może pochwalić się kolejnym Dilerem. Firma Anderwald z miejscowości Kadłub k. Strzelec Opolskich w ostatnim czasie postawiła na swoim placu nowe, pomarańczowe ciągniki. Jak informuje pan Jan Anderwald, właściciel firmy, każdy będzie mógł sam sprawdzić ich możliwości na indywidualnych pokazach.

Załączony obraz

Zapraszamy na indywidualne pokazy ciągników Kubota


Firma Anderwald działa od 2003 roku, jej siedziba znajduje się w miejscowości Kadłub, w województwie opolskim. Od początku istnienia zajmuje się sprzedażą i wynajmem maszyn rolniczych. Właściciel, pan Jan Anderwald, sam jest aktywnym rolnikiem, dzięki czemu zarówno on jak i jego zespół doskonale orientuje się, jaki sprzęt sprawdza się w polu i jakie są jego możliwości. Ta wiedza pozwala zaproponować rolnikom rozwiązania najlepiej dopasowane do ich potrzeb.
Używamy maszyn w swoim gospodarstwie więc dobrze wiemy, co oferujemy klientom – mówi pan Jan. Aby poszerzyć gamę oferowanych produktów o kolejne niezawodne maszyny, firma Anderwald zdecydowała się zostać nowym Dilerem japońskiej firmy Kubota – w tej chwili jedynym w województwie opolskim.
Chęć współpracy była obustronna – przyznaje pan Jan Anderwald – Kubota szukała Dilera z którym mogłaby podjąć współpracę, my szukaliśmy producenta ciągników. Chcieliśmy, by były to maszyny łączące rozsądną cenę z niezawodnością. Stąd pomysł właśnie na pomarańczowe traktory. Dobra i sprawna organizacja pozytywnie zaskoczyła pana Jana. – Zdarza się, że kompletowanie całej dokumentacji trwa miesiącami. W przypadku firmy Kubota wszystko trwało kilka dni. Jesteśmy już nawet po pierwszych szkoleniach w Niemczech, na własne oczy zobaczyliśmy, jak prężną organizacją jest Kubota w Europie – mówi z zadowoleniem.

Załączony obraz

Zapraszamy na targi Opolagra 2013


Na placu już stoją nowe modele: M7040 z silnikiem o mocy 74KM oraz M9960 który pod maską kryje 100 koni mechanicznych. Maszyny będzie można zobaczyć z bliska na targach Opolagra w dniach 14 – 16 w Kamieniu Śląskim. Staną tam obok innych japońskich traktorów demonstracyjnych – M135GX i RTV. Model M7040 wystąpi podwójnie. Będzie można obejrzeć go na stoisku firmy Kubota jak i na poletku, gdzie traktor będzie jeździł z ładowaczem.
Wszyscy, którzy zechcą sami przekonać się, jak pracują japońskie ciągniki będą mogły zrobić to w każdej chwili, nie czekając na pokazy czy targi. Wystarczy zadzwonić do firmy Anderwald w Kadłubie i umówić się na indywidualną prezentację. Maszyny tylko czekają, aż ktoś wypróbuje ich słynną japońską niezawodność.

Załączony obraz

Właściciel firmy Jan Anderwald


Poznałem kolesia co kiedyś pracował w tej firmie. Ponoć szkoda słów.
  • Raportuj