Skocz do zawartości
Zdjęcie

Gdzie chłop nie może, tam MT55 pośle

Napisany przez agrofoto, 30 maj 2013 · 1333 wyświetleń

Miniładowarka Bobcat MT55 jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują do pracy łopat, grabi czy taczek. Wszędzie tam, gdzie mała przestrzeń nie pozwala na użycie większego sprzętu, Bobcat MT55 radzi sobie najlepiej. Mniejsza maszyna, większy efekt.

Załączony obraz


Bobcat MT55 jest nie tylko miniładowarką. To cały nośnik narzędzi. Może służyć zarówno do przekopywania i wyrównywania gruntu, przenoszenia ciężarów (kamienie, ziemia) oraz prac porządkowych w gospodarstwie. Dzięki posiadaniu najszerszego osprzętu w branży, miniładowarka Bobcat może być użyta niemal w każdej pracy.

Możliwości dodatków
Miniładowarka MT55 posiada kilkanaście dodatków, dostosowanych specjalnie do niej. Dzięki temu ilość prac, które można wykonać za jej pomocą, jest wręcz niepoliczalna. Używanie ręcznych narzędzi nie będzie więcej koniecznie, gdy posiadamy sprzęt Bobcat.Od mioteł i wierteł do wideł i gąsienic metalowych, bez względu na rodzaj pracy, zawsze znajdziemy osprzęt, który zamieni ładowarkę Bobcat w maszynę do wykonania zadań. Przygotowanie terenu, instalacje narzędzi, rozbiórka, transport materiałów to tylko niektóre które z prac, które można wykonać z mini ładowarka gąsienicową Bobcat i jej dodatkami.

Załączony obraz


Właściwe dopasowanie
MT55 sprawdza się idealnie tam, gdzie ze względu na przestrzeń, nie można używać większych maszyn. Jest długa na 2,36 m i szeroka na 0,9 m ( oba wymiary podane z łyżką). Dzięki temu mieści się w każdym przejściu i bramie zarówno na dworze jak i w zamkniętych pomieszczeniach. Łatwe podłączanie dodatków podnosi komfort pracy operatora i produktywność pracy. Po jej zakończeniu, osprzęt może zostać szybko usunięty dzięki w pełni zautomatyzowanym funkcjom miniładowarki.

\Wyjątkowa przyczepność
Dzięki wytrzymałym, gumowym gąsienicom, mini ładowarka MT55 utrzymuje się zarówno na terenach miękkich, piaszczystych oraz mokrych i błotnistych. To sprawia, że prace sezonowe zarówno wiosną jak i jesienią, mogą zostać wydłużone. Efektem tego jest zwiększenie przychodów i zysków w gospodarstwie. Gumowe gąsienice pomagają także w zminimalizowaniu szkód podczas jazdy po trawnikach, kostkach brukowych i chodnikach.

Załączony obraz

Łatwe sterowanie
Sterowanie mini ładowarką MT55 jest tak proste, że można to robić jedną ręką. Zamontowano w niej jeden wielofunkcyjny uchwyt który steruje kierunkiem i prędkością jazdy. Drugi uchwyt służy do kierowania podnośnikiem i dodatkami.
Sprawdź dostępność mini ładowarki u najbliższego Dilera marki Bobcat już dziś!