Skocz do zawartości
Zdjęcie

Nowa spółka EURALIS Nasiona

Napisany przez agrofoto, 12 wrzesień 2014 · 600 wyświetleń

Nowa spółka EURALIS Nasiona 1 września 2014 została powołana nowa spółka EURALIS Nasiona Sp. z o.o., która zastąpiła dotychczas działający w Polsce Oddział EURALIS Saaten. Firma EURALIS Nasiona jest przedstawicielem firmy hodowlano- nasiennej EURALIS Semences, która jest stuprocentowym udziałowcem nowej spółki. Członkami Zarządu zostali: Peter Fleck oraz Paweł Szymczak. Siedziba firmy nie uległa zmianie i nadal znajduje się w Poznaniu, przy ul. Wichrowej 1 a.

Zmiana nazwy spółki ma związek z dynamicznym rozwojem, zgodnym z realizacją strategii firmy w Polsce. Dzięki temu, firma pragnie bardziej zaznaczyć swoją obecność na rynku rolniczym, a przede wszystkim być jednoznacznie kojarzona z branżą nasion.

Niosąc ze sobą w nazwie jasny i czytelny przekaz do wszystkich dotychczasowych i nowych klientów, firma EURALIS Nasiona poprzez własną hodowlę, uprawę, sprzedaż i serwis będzie nadal wprowadzać na rynek nasiona wysokowydajnych odmian kukurydzy, rzepaku i słonecznika. Co ważne, dzięki zmianie nazwy, firma EURALIS Nasiona pragnie podkreślić dostosowanie oferowanych produktów do warunków uprawy w Polsce.