Skocz do zawartości
Zdjęcie

Bobcat wspiera fundację!

Napisany przez agrofoto, 09 wrzesień 2014 · 411 wyświetleń

Bobcat wspiera fundację!

Firma Bobcat zbiera pieniądze dla fundacji na rzecz walki z rakiem piersi wybranej przez firmę Lynch.


Celem współpracy firmy Lynch z fundacją jest także podkreślenie roli kobiet w działalności związanej z wynajmem maszyn


Promac Solutions Limited i Doosan Construction Equipment podarowały nową, celowo pomalowaną na różowo kompaktową koparkę Bobcat E14 firmie L Lynch Plant Hire Limited, jednej z wiodących brytyjskich firm zajmujących się wynajmem maszyn. Ma ona w najbliższym roku pomagać w zbieraniu funduszy dla wybranej przez firmę Lynch fundacji, Breast Cancer Care. Nowa, różowa koparka E14 została podarowana firmie Lynch w 2014 r. na uroczystym pikniku rodzinnym i dniu otwartym dla operatorów zorganizowanym pod koniec sierpnia w Brentwood w hrabstwie Essex.

Kolor różowy to międzynarodowy symbol walki z rakiem piersi. Breast Cancer Care wspiera finansowo i wspomaga wszystkie osoby dotknięte rakiem piersi, zapewniając im najlepsze leczenie, dostęp do informacji i wsparcie – zarówno emocjonalne, jak i praktyczne. Więcej szczegółowych informacji o pracy fundacji Breast Cancer Care dostępnych jest na stronie www.breastcancercare.org.uk

Firma Lynch zamierza wspierać fundację Breast Cancer Care nie tylko w 2014, ale do końca 2017 roku. Na ten okres zaplanowano wiele wydarzeń, których celem będzie zapewnienie fundacji maksymalnego wsparcia. Datki dla fundacji Breast Cancer Care można składać za pośrednictwem strony www.justgiving.com/lynchplant

Mark Kennedy, Operations Director w firmie Lynch, powiedział: „Jesteśmy niezmiernie wdzięczni firmom Promac i Doosan za hojny datek w postaci koparki Bobcat E14, wokół której będą koncentrować się nasze działania na rzecz Breast Cancer Care w latach 2014–2015. Idea współpracy z fundacją Breast Cancer Care, oprócz zbierania datków na szczytny cel, ma na celu podkreślenie pracy kobiet w wypożyczalniach maszyn oraz zachęcenie ich do podjęcia takiej pracy.

„Tylko niewiele więcej niż jedna na 10 osób zatrudnionych w budownictwie w Wielkiej Brytanii to kobieta, kobiety stanowią też tylko jeden procent rzemieślników, a ich liczba wśród operatorów maszyn, jak chwytaki czy koparki, jest zbyt niska, by w ogóle brać ją pod uwagę. Nasza branża wymaga poszerzenia skali działań i zwiększenia wysiłków na rzecz obalenia mitu, że kobiety nie nadają się do wykonywania prac budowlanych. Nasz przyszły sukces zależy od tego, jak dobrzy są nasi ludzie – niezależnie od płci”.

Różowa koparka E14 to pomysł Justina Scotta Thomasa, zatrudnionego na stanowisku Dyrektora Sprzedaży w firmie Promac, który powiedział: „We współpracy z firmą Doosan Construction Equipment z radością wspieramy kampanię Lynch dla Breast Cancer Care. Jestem pewien, że różowa koparka Bobcat E14 będzie ogromną atrakcją na imprezach w firmie Lynch i zachęci więcej osób do dokonywania wpłat przez licytację, która odbędzie się pod koniec roku”.

Kevin Lynch, Business Development Manager w Doosan International UK Ltd dodaje: „Zaproszenie przez Justina do wspólnej pomocy wybranej przez firmę Lynch fundacji było dla nas ogromnym zaszczytem. Grupa Doosan wspiera fundacje z całego świata, pracując w ramach wolontariatu i zbierając fundusze oraz wysyłając wparcie medyczne do obszarów dotkniętych kataklizmami”.

Do koparki Bobcat E14 w nowej odsłonie została dołączona przyczepa Promac z różowymi kołami, która umożliwi firmie Lynch transportowanie maszyny na imprezy organizowane na terenie kraju w najbliższym roku.

Nowa koparka Bobcat wraz z przyczepą będą stanowić centralny punkt imprez firmy Lynch oraz pokazów, np. Plantworx w czerwcu przyszłego roku, gdzie na pewno skupią uwagę i zachęcą do wspomożenia fundacji Breast Cancer Care. Pod koniec roku koparka Bobcat E14 wraz z przyczepą zostaną zlicytowane w celu zapewnienia jeszcze większego wsparcia tego szczytnego celu.

Firma Promac z siedzibą w Aldermaston w hrabstwie Berkshire jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Bobcat na obszarach Hampshire, Berkshire, Oxfordshire i Buckinghamshire. Firma jest także autoryzowanym dystrybutorem marek Doosan Heavy i Montabert w środkowej i południowej Anglii, obejmując zasięgiem swojego działania Londyn i hrabstwa go otaczające, Kent, Essex, Berkshire, Buckinghamshire, Oxfordshire, Surrey, Sussex, Middlesex, Hertfordshire i Hampshire.

Więcej informacji na temat firmy Bobcat oraz oferowanych produktów znajduje się na stronie www.bobcat.eu

Więcej informacji na temat sprzętu budowlanego firmy Doosan można znaleźć na stronie: www.doosanequipment.eu


Więcej informacji na temat produktów firmy Montabert można znaleźć na stronie www.montabert.com