Skocz do zawartości
Zdjęcie

Nasiona zbóż w sklepie Nasionka24.pl

Napisany przez agrofoto, 02 wrzesień 2014 · 1013 wyświetleń

Nasiona zbóż w sklepie Nasionka24.pl Sklep internetowy Nasionka24.pl oferuje najwyższej jakości materiał siewny od producenta TopFarms Nasiona. W sklepie dostępne są nasiona zbóż ozime: pszenica, pszenżyto i jęczmień. Nasionka24.pl oferują dowóz zamówienia na terenie całego kraju. Koszt wliczony jest w cenę zamówienia.
Nasionka24.pl to nowoczesny sklep internetowy z sprawdzonym materiałem siewnym. Nasiona są zaprawiane produktami firmy Syngenta. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej, wybór odmian zbóż nie jest przypadkowy, ponieważ współpracują z najpopularniejszym producentem w Polsce i sprzedają tylko polecany materiał siewny przez rolników. Na stronie dokładnie można zapoznać się z wszystkim ważnymi informacjami dotyczącymi uprawy. Dzięki prezentowanym parametrom w szybki i łatwy sposób możemy dowiedzieć się więcej na temat zalet danej odmiany zboża.
Dodatkowo, warto skorzystać z funkcji porównywania nasion, szczególnie jeśli trudno jest nam się zdecydować co do gatunku zboża.
www.nasionka24.pl
Facebook https://www.facebook.com/Nasionka24pl

Załączony obraz