Skocz do zawartości
Zdjęcie

Pan Setsuyaku ponownie obniża ceny!

Napisany przez agrofoto, 26 sierpień 2014 · 855 wyświetleń

Pan Setsuyaku ponownie obniża ceny! Firma Kubota zachęcona sukcesem pierwszej edycji akcji promocyjnej z udziałem sympatycznego Pana Setsuyaku, prowadzonej we współpracy z portalem AgroFoto.pl, postanowiła uruchomić ją po raz drugi! Tym razem promocja dotyczy modeli z serii GX.
Przez cztery miesiące, od 25 sierpnia do 24 grudnia ciągniki Kubota M110GX i M135GXS będzie można zakupić taniej nawet o 5000 zł. Zasady akcji pozostały niezmienione. Każdy użytkownik agrofoto.pl może od teraz na stronie www.agrofoto.pl/oszczedzaj pobrać kod rabatowy, obniżający cenę traktora. Następnie wystarczy udać się do najbliższego dilera, aby cieszyć się niezawodnym ciągnikiem Kubota w swoim gospodarstwie.
Duża promocja na duże moce.
Ciągniki serii GX to maszyny przeznaczone do cięższych prac polowych oraz gospodarczych. Ich użytkownicy najczęściej chwalą zupełnie odnowioną, wygodniejszą kabinę oraz atrakcyjny wygląd nadwozia maszyn. Cieszą ich również biegi przełączane pod obciążeniem, elektroniczne sterowanie tylnym podnośnikiem oraz opcjonalne siedzenie dla pasażera. Nie bez znaczenia jest oczywiście moc, 115KM w przypadku M110GX i 140KM w modelu M135GXS. Mocniejszy z promocyjnych ciągników posiada także amortyzowaną przednią oś, która zdecydowanie poprawia komfort pracy operatora.

autor zdjęcia http://www.agrofoto....kubota-m135gxs/