Skocz do zawartości
Zdjęcie

Superrolnik Wielkopolski

Napisany przez agrofoto, 25 sierpień 2014 · 384 wyświetleń

Superrolnik Wielkopolski Poznańska Concordia Ubezpieczenia od początku swojej już ponad 17-letniej działalności szczególnym zainteresowaniem otacza rolników. Dostrzega ich potrzeby ubezpieczeniowe i przygotowuje dla nich specjalistyczne oferty.
Zapewnia tym samym spokój i bezpieczeństwo rolnika, jego rodziny i prowadzonego przez niego gospodarstwa. Jako jedno z pierwszych towarzystw ubezpieczeniowych oferuje ubezpieczenia z dopłatami budżetu państwa. Tworzy programy ubezpieczeniowe dla dużych gospodarstw oraz pakiety przygotowane z myślą o rolnikach indywidualnych.
Otaczając w sposób szczególny ochroną tę właśnie grupę społeczną, naturalnie angażuje się w inicjatywy wspierające jej rozwój i programy mające na celu docenienie trudu jej codziennej pracy.
- Chętnie przyjęliśmy zaproszenie Głosu Wielkopolskiego do współpracy przy plebiscycie „Superrolnik Wielkopolski”. To dla nas powód do dumy móc uczestniczyć w wydarzeniu, w którym nagradzani są najlepsi z najlepszych. Wspierać inicjatywy ludzi, którzy znają swój warsztat pracy, gospodarują w sposób zrównoważony dla środowiska, a przy tym uzasadniony ekonomicznie. Jest to bowiem spójne z naszą wizją prowadzenia biznesu. – mówi Andrzej Cyganik – Prezes Concordii Ubezpieczenia.
Konkurs na najlepszego rolnika z obszaru Wielkopolski rozpoczął się 22 sierpnia i trwać będzie do 20 września br. Natomiast do 10 września rolnicy mogą zgłaszać chęć uczestnictwa w projekcie.

Wielkopolska słynie z doskonałego rolnictwa. Na ten obraz pracuje ponad 139 tysięcy właścicieli gospodarstw rolnych. Cieszymy się, że jesteśmy blisko nich.