Skocz do zawartości
Zdjęcie

INTERMAG rozdaje nagrody

Napisany przez agrofoto, 11 sierpień 2014 · 331 wyświetleń

INTERMAG rozdaje nagrody Innowacyjne i sprawdzone rozwiązania w zakresie nawożenia dolistnego i biostymulacji proponowane przez INTERMAG zawsze mają na celu zwiększanie efektywności produkcji roślinnej. W uprawie roślin gatunków ozimych okres późnego lata i jesieni jest bardzo ważny w kształtowaniu siły plonotwórczej roślin, zwłaszcza zbóż i rzepaku. Dobre zaopatrzenie roślin w niezbędne składniki pokarmowe w tym czasie pozwala na ich prawidłowy rozwój i wzrost, a zwłaszcza dynamiczny rozwój systemu korzeniowego gwarantujący możliwość efektywnego pobierania wody wraz ze składnikami pokarmowymi z gleby. Programy nawożenia jesiennego opracowane przez ekspertów INTERMAG zapewniają osiągnięcie właściwej kondycji roślin przed zimą. Szczegółowe programy dokarmiania znajdują się na stronie internetowej firmy.

INTERMAG poza dostarczaniem doskonałych rozwiązań zwiększających plony chce jeszcze bardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dając im możliwość zdobycia atrakcyjnych gwarantowanych nagród.
Rozpoczęła się kolejna edycja PROMOCJI JESIENNEJ, która w tym roku przebiega pod hasłem OBFITA PROMOCJA 2014. Zdobywanie nagród w ramach promocji jest bardzo łatwe. Wystarczy dokonać za określoną kwotę zakupu produktów objętych promocją, wysłać zgłoszenie do firmy i oczekiwać na otrzymanie gwarantowanych nagród! Należy podkreślić, że każdy zakup powyżej minimalnej kwoty, premiowany jest nagrodami.
Szczegółowe zasady promocji dostępne są na stronie www.intermag.pl. Nagrody czekają!