Skocz do zawartości
Zdjęcie

SPOTKANIA POLOWE INTERMAG 2014

Napisany przez agrofoto, 10 sierpień 2014 · 343 wyświetleń

SPOTKANIA POLOWE INTERMAG 2014 Doradcy Przedsiębiorstwa INTERMAG w swej codziennej pracy docierają na pola rolników, do gospodarstw sadowniczych i warzywniczych.
Co roku INTERMAG organizuje Farmy Demonstracyjne, na których prezentuje w warunkach polowych działanie swoich innowacyjnych produktów. Przez cały okres wegetacji roślin Doradcy INTERMAG uczestniczą w agrotechnice danego gospodarstwa, realizując zabiegi dokarmiania dolistnego i biostymulacji zgodnie z firmowymi programami, lub stosując wybrane – potrzebne w danym momencie wegetacji produkty INTERMAG.

Gospodarstwa w których organizowane są Farmy Demonstracyjne pełnią rolę opiniotwórczych liderów, na których wzorują się okoliczni rolnicy i ogrodnicy.
W miejscach tych kilka razy w roku INTERMAG organizuje dla rolników i ogrodników otwarte spotkania warsztatowe, które odbywają się zazwyczaj tuż przed standardowymi terminami zabiegów nawożenia dolistnego. W czasie spotkań Doradcy omawiają problemy w uprawie, które pojawiają się na plantacjach i proponują rozwiązania, dzięki którym możliwe staje się zwiększenie efektywności produkcji polowej.

Przedstawiciele firmy INTERMAG uczestniczą również w Dniach Pola, czyli w dużych spotkaniach organizowanych wspólnie z innymi firmami z pokrewnych branż, takich jak: ochrona roślin, maszyny rolnicze, nasiennictwo itp., które odbywają się na plantacjach, gdzie w całości zrealizowano zakładany plan nawożenia i ochrony.

Ta forma aktywności Doradców INTERMAG umożliwia bezpośrednie przekazywanie Klientom informacji o potrzebach roślin oraz w sposób namacalny przekazać informacje o efektywności produktów oferowanych przez INTERMAG.

Przedstawiciele firmy zapraszają na spotkania wszystkich zainteresowanych problemami związanymi ze zwiększaniem ilości i jakości plonów.
Informacje o miejscach i terminach spotkań można znaleźć na stronie www.intermag.pl w zakładce SPOTKAJMY SIĘ lub kontaktując się bezpośrednio z Doradcami INTERMAG.

Załączony plik  mapa Farm INTERMAG 2014.pdf (537,04KB)
pobrań: 113
Pobierz mapę spotkań