Skocz do zawartości
Zdjęcie

Prawdziwa historia sukcesu

Napisany przez agrofoto, 25 lipiec 2014 · 755 wyświetleń

Prawdziwa historia sukcesu

W czerwcu 2014 r. marka Case IH wyprodukowała swój 150-tysięczny ciągnik Magnum.

Marka Case IH szczyci się ponad 25-letnią historią pełną sukcesów. To zadowolenie klientów stanowi najlepszą ilustrację hasła marki, czyli „Building the Best”. Nową odsłonę ciągników Magnum charakteryzują: dalsze udoskonalenia środowiska pracy operatora i niesamowicie niskie zużycie paliwaDwadzieścia sześć lat temu pierwszy ciągnik Magnum pokazał światu, co maszyna w kolorze czerwonym może zdziałać w polu. 150 000 sztuk później najnowsze modele tego doskonałego ciągnika wciąż ustawiają poprzeczkę coraz to najwyżej w całej branży. Ciągniki Magnum doskonale sprawdzają się w wielu najbardziej wymagających zastosowaniach rolniczych na świecie. Dość wymienić ostatni rekord siewu słonecznika ustanowiony w Bułgarii. Magnum to znacznie więcej niż tylko mocny, niezawodny i przyjazny dla użytkownika ciągnik. Dosłownie każdy egzemplarz jest niepowtarzalny, ponieważ klienci zamawiają go z wyposażeniem ściśle dobranym do własnych potrzeb.

- Z biegiem lat ciągniki te zapisały się w historii firmy jako symbole wydajności, niezawodności i trwałości skonstruowane na potrzeby klientów – mówi Dan Stuart, Case IH Product Marketing Manager Tractors EMEA. - Dziś ciągniki Magnum, które powstają w Racine w stanie Wisconsin, oferują moc, udoskonalone środowisko pracy operatora i niesamowitą oszczędność paliwa, a także uwzględniają wymagania rynku, które nasi inżynierowie starają się spełniać na każdym kroku – dodaje Stuart.

Załączony obraz

Jak wszystkie ciągniki Magnum marki Case IH, również ten 150-tysięczny egzemplarz jest absolutnie wyjątkowy i wykonany na zamówienie. Najnowsza linia Magnum obejmuje ciągniki o mocy znamionowej od 180 do 380 KM, udoskonalone środowisko pracy operatora i zwiększoną oszczędność paliwa, a także jako jedyna w branży korzysta z systemu selektywnej redukcji katalitycznej (SCR), który samodzielnie zapewnia zgodność z normą emisji Tier 4 B.


Technologie wiodące w branży
Ciągniki Magnum cieszą się wielkim uznaniem za wydajność i niezawodność. Jednak od dnia premiery pokonały długą drogę.
- Kiedyś były to maszyny czysto mechaniczne. Dziś królują tu komputery i wysoce zaawansowany system prowadzenia automatycznego. Jesteśmy dumni z tego, że Magnum od zawsze uchodził za ciągnik mocny i wydajny w polu – cieszy się Stuart.

- Umieszczenie kabiny w połowie długości osi tylnej, aby zapewnić lepsze właściwości jezdne i to bez zakłócania widoczności: w chwili premiery tego modelu to było coś naprawdę nowego i przełomowego. Nasi klienci od razu zdali sobie sprawę, że marka Case IH nie boi się nieszablonowych rozwiązań. Zresztą do dziś nieustannie doskonalimy nasze ciągniki w oparciu o potrzeby i życzenia naszych klientów – wyjaśnia Stuart.

Optymalna wydajność dzięki technologii Efficient Power
Zgodnie z wymaganiami klientów ciągniki Magnum wyposażono w przekładnię Full Powershift lub przekładnię bezstopniową. Ponadto, Magnum wykorzystują technologię Efficient Power i system selektywnej redukcji katalitycznej (SCR), dzięki czemu łączą optymalną wydajność z największą oszczędnością paliwa i najniższymi emisjami. Najnowsza seria Magnum obejmuje 5 modeli o mocy od 235 do 340 KM z przekładnią Full Powershift oraz najpotężniejszy model o mocy 367 KM z przekładnią CVX.

- Ostatnio wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy do klienta nasz 150-tysięczny ciągnik Magnum. Odbiorcą tego symbolicznego egzemplarza, a wcześniej 100-tysięcznego ciągnika z tej samej rodziny, był rolnik Jerry Forsythe z Illinois. Dla nas to najdoskonalszy wyraz dumy z naszego produktu klasy premium – podkreśla Stuart.

Komunikaty prasowe i zdjęcia dostępne są dla Państwa pod linkiem:
http://mediacentre.caseiheurope.com/.

Marka Case IH to wybór profesjonalistów. Bazuje ona na 170-letnim dziedzictwie i doświadczeniu
w przemyśle rolniczym. Asortyment potężnych ciągników, kombajnów i pras wspierany jest przez globalną sieć profesjonalnych dealerów dbających o zapewnianie naszym klientom rozwiązań gwarantujących doskonałe wsparcie i produktywność niezbędne efektywnym gospodarstwom XXI wieku.

Więcej informacji na temat produktów i usług marki Case IH można znaleźć na stronie www.caseih.com.
Case IH jest marką CNH Industrial N.V., światowym liderem w sprzedaży dóbr kapitałowych, notowanym
na giełdzie w Nowym Jorku (NYSE: CNHI) oraz na Mercato Telematico Azionario na giełdzie
we Włoszech (MI: CNHI).


Więcej informacji o CNH Industrial można znaleźć w witrynie www.cnhindustrial.com.