Skocz do zawartości




Zdjęcie

Nowa gama Merlo Turbofarmer już w sprzedaży

Napisany przez agrofoto, 23 czerwiec 2014 · 704 wyświetleń

Nowa gama Merlo Turbofarmer już w sprzedaży Zgodnie z zapowiedzią producenta, przedstawiamy najnowsze informacje dotyczące wprowadzenia na rynek światowy nowej serii ładowarek teleskopowych MERLO TURBOFARMER Modular.

Od dziś można zamawiać nowe modele Turbofarmer z rodziny Medium Duty, które zostały wybrane maszyną roku 2014 na Targach Agritechnica 2013 w Hanowerze. Po wprowadzeniu na rynek przed prawie dwudziestoma laty Turbofarmera - pierwszej ładowarki teleskopowej na świecie przeznaczonej do zastosowań rolniczych, Merlo wprowadza obecnie nową generację tej rodziny. Nowe modele są owocem 50 lat doświadczeń firmy, która jeszcze bardziej udoskonaliła parametry techniczne i osiągi poprzedniej gamy. Nie mamy do czynienia ze zwykłym odnowieniem modelu, lecz z całkowicie nową gamą, której rozwiązania techniczne i innowacje były na tyle ważne, że przekonały jury Targów Agritechnica w Hanowerze, najbardziej surowe i kompetentne w sektorze rolniczym.Dostępne obecnie nowe modele wchodzą w skład rodziny Medium Duty, serca gamy rolniczej, o udźwigu 3800 kg i 4200 kg i wysokości operacyjnej 7 i 10 metrów.
Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym oraz doświadczeniu skumulowanemu w ciągu minionych lat, Merlo znacznie polepsza osiągi poprzednich modeli, oferując nowe wykresy obciążenia i w istocie ustala nową referencję w tej kategorii maszyn. Przede wszystkim nowe modele TURBOFARMER jako ładowarki teleskopowe wyróżniają się swoimi osiągami, zdolnością przemieszczania i podnoszenia.
Wystarczy popatrzeć na wykres obciążenia modelu TF 42.7 TT, aby stwierdzić, że nie wszystkie ładowarki teleskopowe klasy “4-ech ton” są takie same. W istocie, model Turbofarmer 42.7 TT podnosi 4,2 tony na wysokość od 0 do ponad 7 metrów, faktycznie dotrzymując obietnicy złożonej klientowi i stając się najbardziej wydajną ładowarką teleskopową w tej kategorii.

Więcej : Załączony plik  MERLO Nowa gama TURBOFARMER II MODULAR 19_06_2014.pdf (6,09MB)
pobrań: 257

Załączony obraz


W miesiącu czerwcu 2014 cała sieć dealerska Merlo w Polsce otrzymała szczegóły wprowadzenia do cennika nowej gamy ładowarek teleskopowych Merlo.

Dodatkowo:
Merlo Polska wprowadza nowy cennik w polskich złotych, który obejmuje całość oferty maszyn Merlo tzn. także seria kompakt, panoramic, roto itd.

UWAGA:
Nowa gama ładowarek TF II Modular całkowicie zastępuje obecną gamę ładowarek Turbofarmer.

Zakończenie produkcji „starej & obecnej” serii nastąpi w okresie sierpień / wrzesień 2014.