Skocz do zawartości
Zdjęcie

Majowe Demo Tour Grupy Manitou

Napisany przez agrofoto, 27 maj 2014 · 687 wyświetleń

Majowe Demo Tour Grupy Manitou Kilka dni temu 23 maja w miejscowości Udanin na Dolnym Śląsku odbył się Demo Tour popularnej firmy Manitou oraz ładowarek przegubowych marki Mustang. Pokazy zostały zorganizowane przez firmę Polboto Agri.
Rolnicy sami mogli przetestować maszyny w pracy. Największym modelem prezentowanym na demo tour była ładowarka Monitou MLT 840-137 Pokazy zgromadziły dużo zainteresowanych. Nie tylko rolnicy oglądali i testowali maszyny, ale również mali przedsiębiorcy,którzy są mocno zainteresowani produktami Monitou.
AgroFoto.pl z przyjemnością obejrzało pokaz ładowarek teleskopowych, ładowarek przegubowych i innych osprzetów marki Manitou. Grupa MANITOU jest rozpoznawalna na całym świecie jako jeden z wiodących producentów ładowarek teleskopowych. Marki Grupy - MANITOU, GEHL i MUSTANG – dostarczają uniwersalne nośniki osprzętu dla branży rolniczej, budowniczej i komunalnej oraz przemysłu i logistyki. Szeroka gama rozwiązań Grupy MANITOU to przekrój zróżnicowanych maszyn i osprzętów, od popularnych i uniwersalnych, po indywidualne, najbardziej wymagające aplikacje.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pokazów: http://www.agrofoto....-grupy-manitou/