Skocz do zawartości
Zdjęcie

Rolnik Szuka Żony

Napisany przez agrofoto, 16 maj 2014 · 1771 wyświetleń

Rolnik Szuka Żony Już 21 maja na antenie TVP 1 odbędzie się pierwszy odcinek popularnego za granicą reality show „Rolnik szuka żony”. Rolnicy posiadają wszystko ciekawą i stałą pracę, dobre zarobki, najnowsza technologię, własny dom, brakuje im tylko towarzyszki na całe życie.
W programie polscy rolnicy będą szukać żon, które podzielą z nimi pasje związaną z rolnictwem. Zerowy odcinek już za kilka dni, a poprowadzi go Mart Manowska, podróżniczka i dziennikarka.

W środę 21 maja o godzinie 20.25 TVP 1 transmitować będzie zerowy odcinek. W odcinku zaprezentuje się ósemka uczestników – rolników. Każdy z nich opowie o swojej pasji, zainteresowaniach, marzeniach i oczekiwaniach wobec przyszłej żony.
Po emisji odcinka, zainteresowane kobiety mogą zgłaszać chęć udziału w programie przez miesiąc do Telewizji Polskiej. Pełna seria „Rolnik szuka żony” będzie emitowana jesienią tego roku. Widzowie będą mogli śledzić przebieg wszystkich wydarzeń jakie pojawią się w programie.
Program ten realizowany jest na wzór brytyjskiego „Farmer Wants a Wife”, który powstał na podstawie pomysłu Country Living Magazine, we współpracy z FremantleMedia.

Dotąd jego lokalne wersje zrealizowano w ponad 30 krajach, m.in. w Niemczech (nadaje go tam największy kanał komercyjny RTL), a także w Austrii, USA, Francji, Hiszpanii, Szwecji, Grecji, Czechach czy Australii.

- Ten program to opowieść o poszukiwaniu prawdziwej miłości - prawdziwe antidotum na licznie „miejskie” reality-show. Przy okazji mamy też nadzieję obalić kilka stereotypów krążących wokół polskiej wsi i polskiego rolnika - mówi Konrad Smuga, jeden z reżyserów programu dla portalu Wirtualne Media.

Co sądzicie o takim programie ?
Są już chętne kandydatki do zgłoszenia się do programu ?

Na naszym portalu AgroFoto.pl znajduje się dział AgroRandka ! Zapraszamy TUTAJ