Skocz do zawartości
Zdjęcie

Kubota ogłasza konkurs: kup ciągnik, nakręć krótki filmik i wyjedź do Japonii

Napisany przez agrofoto, 07 kwiecień 2014 · 924 wyświetleń

Kubota ogłasza konkurs: kup ciągnik, nakręć krótki filmik i wyjedź do Japonii Firma Kubota ogłasza konkurs, którego zwycięzca pojedzie na wycieczkę do wspaniałej Japonii! Nagrodę zdobyć będzie mógł każdy, kto we wskazanym okresie zakupi jeden z pomarańczowych ciągników Kubota i nagra krótki filmik ukazujący jego zalety.

Japonia to odległy kraj o którym słyszeli wszyscy, ale nie każdy miał okazję go odwiedzić. Słynie z dobrej kuchni, charakterystycznej architektury i popularnych sztuk walki. Jednak nie tylko. To właśnie z Japonii wywodzą się coraz popularniejsze na polskim rynku pomarańczowe ciągniki Kubota. Co należy zrobić, aby osobiście zobaczyć Kraj Kwitnącej Wiśni? Zasady są bardzo proste. Każdy, kto zakupi w okresie od 1 kwietnia do 5 września br. ciągnik Kubota (M8560, M9960, M110GX, M135GX lub M135GXS) może wziąć udział w konkursie. Należy tylko nagrać krótki filmik (maksymalnie 3 minuty), który w ciekawy sposób ukazuje największe zalety maszyny. Nagrany na płytę DVD materiał należy przesłać do firmy Kubota. Jury wybierze trzy najlepsze filmy, a zwycięzca który zabierze do Japonii osobę towarzyszącą, zostanie ogłoszony w trakcie finału na targach Agroshow 2014.

Załączony obraz


Głowna siedziba firmy Kubota znajduje się w Osace, jednym z największych i najbardziej rozwiniętych regionów przemysłowych w Japonii. Zwycięzca nie tylko będzie miał szansę zobaczyć najpiękniejsze miejsca tego kraju oraz odwiedzić siedzibę koncernu. Przygotowany plan atrakcji przewiduje także zasmakowanie w japońskich specjałach i spacery najpiękniejszymi ogrodami i ulicami Japonii.