Skocz do zawartości
Zdjęcie

APLIKACJE MOBILNE INTERMAG – Zawsze pod ręką

Napisany przez agrofoto, 24 marzec 2014 · 1033 wyświetleń

APLIKACJE MOBILNE INTERMAG – Zawsze pod ręką Znany z innowacyjności INTERMAG, z myślą o rolnikach i ogrodnikach stworzył bardzo praktyczne i przydatne w codziennej pracy narzędzia – aplikacje mobilne INTERMAG AGRO EXPERT oraz INTERMAG CROP ASSIST. Są to aplikacje na smartfony i tablety działające w systemie Android i można z nich korzystać zarówno w trybie on line, jak i off line.

INTERMAG AGRO EXPERT to aplikacja z dużą ilością przydatnych w codziennej praktyce funkcjonalności. Przede wszystkim zawiera bogaty katalog zdjęć niedoborów składników pokarmowych często występujących w poszczególnych uprawach. Stwarza to praktyczne możliwości diagnozowania niedoborów występujących na roślinach bezpośrednio w polu. W razie wątpliwości aplikacja umożliwia także kontakt z ekspertem – można zrobić i przesłać zdjęcie objawu danego niedoboru występującego aktualnie na roślinie i uzyskać szybką i skuteczną pomoc w rozwiązaniu problemu.
INTERMAG AGRO EXPERT to także ogromna baza wiedzy na temat biostymulatorów, nawozów i innych agrochemikaliów produkowanych przez INTERMAG. Zawiera także informacje na temat możliwości mieszania nawozów z nawozami oraz nawozów ze środkami ochrony roślin oraz innymi agrochemikaliami.
Poprzez moduł GPS można zlokalizować punkty handlowe, w tym najbliższy punkt dystrybuujący nawozy INTERMAG. Jeśli użytkownik nie posiada funkcji GPS, może skorzystać z listy dystrybutorów w poszczególnych województwach.

Załączony obraz


INTERMAG CROP ASSIST to narzędzie zawierające przede wszystkim kalkulator nawożenia. Przy jego pomocy można oszacować orientacyjny koszt zabiegów produktami INTERMAG w poszczególnych zabiegach lub przy zastosowaniu całego programu nawożenia i biostymulacji.
Aplikacja zawiera pełne programy nawożenia dolistnego i biostymulacji preparatami INTERMAG.
INTERMAG CROP ASSIST umożliwia także interaktywny kontakt z Przedstawicielami INTERMAG oraz zawiera listę dystrybutorów posegregowaną województwami.


Załączony obraz


Aplikacje mobilne INTERMAG to kompendium praktycznej wiedzy na temat zagadnień związanych z dokarmianiem pozakorzeniowym i biostymulacją roślin. Stanowią one wsparcie dla naszych Klientów i proponują konkretne rozwiązania problemów, jakie spotykamy w codziennej praktyce rolniczej i ogrodniczej.
Obie aplikacje można pobrać bezpłatnie z portalu Google Play.