Skocz do zawartości
Zdjęcie

Rejestracja środka ochrony roślin BIATHLON 4D

Napisany przez agrofoto, 11 marzec 2014 · 1573 wyświetleń

Rejestracja środka ochrony roślin BIATHLON 4D Z przyjemnością informujemy, że zgodnie z decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi numer 21/2014 z dnia 20 lutego 2014, Biathlon 4D jest zarejstrowanym środkiem ochrony roślin.

BIATHLON 4D może być stosowany do ochrony wszystkich zbóż jarych i ozimych.

W załączeniu nowa etykieta rejestracyjna.

Załączony plik  Scanned-image-34.pdf (1,56MB)
pobrań: 290


Biathlon 4D wyróżnia:
  • Długi termin stosowania, aż do w pełni rozwiniętego liścia flagowego - od fazy BBCH 13 do 39
  • Skuteczne działanie w szerokim zakresie temperatur:

- niezależnie od zmiennych warunków pogodowych i niskich temperatur;

- dobra odporność na zmywanie pozwala stosować przy zmiennej pogodzie;

  • Swobodne mieszanie z wieloma środkami ochrony roślin:

- Prostszy wybór partnera do mieszanin zbiornikowych

- Łatwiejsze podejmowanie decyzji

- Możliwość stosowania mniejszej ilości cieczy roboczej

- Wzmocnienie skuteczności poprzez Dash HC

  • Zwalczanie najważniejszych chwastów dwuliściennych

- Bezpieczeństwo przyszłych plonów

- Prosty wybór: jeden produkt do wszystkich gatunków zbóż

- Niezawodność: solidna skuteczność niemal w każdych warunkach

- Bezpieczeństwo: dla uprawy głównej i roślin następczychO Dziale Crop Protection

Dział ochrony roślin koncernu BASF osiągnął w roku 2013 obroty wynoszące ponad 5,2 mld € oferując innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony roślin, zapraw nasiennych, biologicznego zwalczania porażeń oraz w obszarach gospodarki wodnej roślin, ich zaopatrzenia w substancje odżywcze i łagodzenia stresu. Do produktów działu należą także rozwiązania przeznaczone dla roślin ozdobnych, trawników, zwalczania szkodników i ochrony zdrowia ludzi. Dzięki opracowywanym innowacjom dział Crop Protection BASF odgrywa wiodącą rolę na świecie pomagając rolnikom przy optymalizacji produkcji rolnej, zwiększania dochodowości gospodarstw i tym samym podwyższania poziomu jakości życia wzrastającej populacji całego świata.
Dalsze informacje na temat działu BASF Crop Protection znajdą Państwo w Internecie pod adresem www.agro.basf.com. Odwiedzajcie nas także na naszych kanałach mediów społecznościowych.

O koncernie BASF

BASF- the Chemical Company jest czołowym światowym koncernem chemicznym. Gama produktów rozciąga się od chemikaliów, tworzyw sztucznych, produktów uszlachetniających i środków ochrony roślin aż po ropę naftową i gaz ziemny. Łączymy sukces biznesowy z troską o środowisko i odpowiedzialnością społeczną. Naszymi badaniami i rozwojem wspieramy klientów praktycznie ze wszystkich branż, aby mogli oni obecnie i w przyszłości zaspokajać potrzeby społeczeństwa. Nasze produkty i rozwiązania wnoszą wkład w ochronę zasobów, zabezpieczają dostępność żywności i zwiększają standard życia. Wkład, jaki wnosi BASF, znalazł swój wyraz w misji przedsiębiorstwa:
Tworzymy chemię dla zrównoważonej przyszłości.
W roku 2013 koncern BASF osiągnął wartość sprzedaży wynoszącą ok. 74 miliardy € zatrudniając na koniec roku ponad 112 tysięcy pracowników. Akcje BASF są notowane na giełdach we Frankfurcie (BAS), Londynie (BFA) i Zurychu (AN). Dalsze informacje o BASF znajdą Państwo pod adresem www.basf.com

Informacja prasowa