Skocz do zawartości

Trwają prace konserwacyjne. Logowanie jest zablokowane.Zdjęcie

DuPont wśród „Najbardziej podziwianych firm na świecie”

Napisany przez agrofoto, 03 marzec 2014 · 524 wyświetleń

DuPont wśród „Najbardziej podziwianych firm na świecie” Firma DuPont po raz piąty z rzędu została uznana za jedną z pięćdziesięciu najbardziej podziwianych firm na świecie, zgodnie z wynikami zestawienia magazynu Fortune, opublikowanymi pod koniec lutego.

DuPont zajął 43. miejsce w corocznym rankingu „Najbardziej podziwiane firmy na świecie” magazynu Fortune. Trzeci rok z rzędu DuPont jest też jedyną firmą ze swojego sektora, która została uwzględniona w zestawieniu. Swoją pozycję przedsiębiorstwo zawdzięcza szczególnie szerokiej rozpoznawalności i dobrej reputacji korporacyjnej. Lista 50 najbardziej podziwianych przedsiębiorstw jest dostępna online. Zostanie ona opublikowana w najnowszym numerze magazynu Fortune w dniu 17 marca.

Ranking został opracowany przez Magazyn Fortune we współpracy z The Hay Group, które wytypowały i dokonały klasyfikacji przedsiębiorstw, opierając się na analizie 1 400 firm z listy Fortune 1000 oraz 500 firm z globalnej bazy Fortune 500, spoza Stanów Zjednoczonych. Następnie The Hay Group wybrało po 15 największych przedsiębiorstw z każdej branży na poziomie międzynarodowym oraz po 10 największych firm z każdej branży w Stanach Zjednoczonych. Łącznie oceniano 692 firmy z 30 państw.

Lista Top 50 „Najbardziej podziwianych firm na świecie” magazynu Fortune dostępna jest pod adresem: http://money.cnn.com...=wma14_sp_full.


DuPont (NYSE: DD), od 1802 roku wprowadza na globalny rynek rozwiązania naukowe i inżynierię na światowym poziomie w postaci innowacyjnych produktów, materiałów i usług. DuPont wierzy, że poprzez współpracę z klientami, rządami, środowiskiem naukowym, organizacjami pozarządowymi i liderami opinii, może pomóc znaleźć rozwiązania takich globalnych wyzwań jak: zapewnienie wystarczającej ilości zdrowej żywności dla ludzi na całym świecie, zmniejszenie zależności od paliw kopalnych, a także ochrona życia i środowiska. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat firmy DuPont i jej zaangażowania w innowacyjność, odwiedź www.dupont.com. Więcej informacji o DuPont dostępnych jest w Centrum dla Mediów pod adresem: http://pl.news.dupont.com oraz na stronie: www.dupont.pl.

Kontakt dla mediów:
Włodzimierz Soboń, wlodzimierz.sobon@pol.dupont.com; +48 606 802 591
Magdalena Pawlak, magdalena.pawlak@fleishmaneurope.com; +48 605 227 229

Informacja prasowa, 3 marca 2014 r.