Skocz do zawartości
Zdjęcie

Metal-Fach na targach w Europie.

Napisany przez agrofoto, 24 luty 2014 · 699 wyświetleń

Metal-Fach na targach w Europie.

Targi Lamma 2014 w Wielkiej Brytanii

Targi LAMMA odbywały się w dniach 22 i 23-go stycznia 2014 roku. Metal-Fach wystawił na tych targach następujący osprzęt: tandem, prasę belującą, owijarkę z przednim załadunkiem, 2 ładowacze czołowe, łyżkę do ładowacza i chwytak widłowy. Firmę reprezentował dealer Zetor.uk.

Stoisko ze sprzętem Metal-Fach cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wiele osób pytało o dostępność maszyn na terenie Anglii jak i o pozostałe produkty z ich oferty. Bowiem w tym przedziale cenowym nie było zbyt wielu konkurentów na LAMMA shows.

Drugiego dnia wystawy sprzęt produkcji Metal-Fach cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem, co bardzo pozytywnie zaskoczyło firmę Zetor.uk. Odwiedzający wystawę byli pod wrażeniem jakości, którą oferuje firma, przede wszystkim powłok ochronnych, jak i spoin. Wielu z nich było chętnych do kupna maszyn już na targach. Jednak podkreślali, że chcieliby zobaczyć jak konkretny produkt sprawdza się w pracy. W związku z tym, dealer Zetor.uk podjął się zorganizowania na terenie Anglii i Szkocji Road show. W pokazach będą brały udział maszyny Metal-Fachu ciągnione przez traktory marki Zetor.


Załączony obraz Załączony obrazTargi AgroMash Expo 2014
Ta wystawa odbyła się w Budapeszcie w dniach 29 stycznia – 1 lutego 2014r.
Wyroby Metal-Fach prezentowały następujące firmy:
- Szal Agro KFT
- Tempel KFT
- Belarus Tractors KFT
- Szegana KFT
- Adam es Tarsa KFT


Załączony obraz Załączony obrazWięcej informacji na: www.metalfach.com.pl Jednocześnie informujemy, iż powstał nowy filmik z pługiem do śniegu „Multi”. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia:
http://youtu.be/VV0XBSXOFT4