Skocz do zawartości
Zdjęcie

Nowa aplikacja DuPont EMEA News

Napisany przez agrofoto, 04 luty 2014 · 483 wyświetleń

Nowa aplikacja DuPont EMEA News umożliwia dostęp do najnowszych publikacji, filmów i infografik dotyczących działalności firmy w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Jest dostępna dla urządzeń z systemem iOS i Android.

Firma DuPont uruchomiła w tym tygodniu swoją pierwszą regionalną aplikację DuPont EMEA News. Pozwala ona dziennikarzom, pracownikom, klientom i wszystkim zainteresowanym osobom, na dostęp do aktualizowanych na bieżąco treści. Nie jest to typowe archiwum informacji prasowych czy danych dotyczących relacji inwestorskich. DuPont EMEA News pozwala użytkownikom na dotarcie do wielu informacji, infografik, filmów i zdjęć z życia codziennego firmy. Zamieszczane tu treści dotyczą m.in. wykorzystania nauki w świecie biznesu i umożliwiają wgląd w bieżące działania pracowników firmy.

Załączony obraz


Żyjemy w epoce cyfrowej, w świecie, w którym jesteśmy w stałym dialogu z naszymi przyjaciółmi na Facebook-u i Twitterze. Dzięki nowej aplikacji wszystkie informacje o firmie mogą być udostępniane i stawać się częścią tego dialogu. Mamy wiele interesujących historii do opowiedzenia, a DuPont EMEA News umożliwia nam otwarcie się na nowych odbiorców – komentuje Eduardo Menchaca, Director Corporate Communications DuPont EMEA.

Aplikacja umożliwia:
  • dostęp do 10 sekcji dotyczących m.in. nauki i innowacji, relacji z klientami, regionów, informacji nt. zrównoważonego rozwoju, czy zastosowania produktów DuPont w codziennym życiu,
  • dostęp do artykułów, filmów, infografik, zdjęć i galerii oraz historii "w skrócie",
  • dzielenie się artykułami na Facebooku, Twitterze lub przez e-mail,
  • ocenę artykułów, udział w quizie sprawdzającym wiedzę lub dodanie wybranego artykułu do listy ulubionych.

Załączony obraz


Aplikacja DuPont EMEA News jest dostępna dla urządzeń z systemem iOS i Android. Może być pobrana za pomocą App Store lub Google Play. Obecnie działa wyłącznie na terenie Europy, na Bliskim Wschodzie oraz
w Afryce.

Załączony obraz


Linki do aplikacji DuPont EMEA News: