Skocz do zawartości
Zdjęcie

PH PROGRESS-CHEM, wschodniopolski lider sektora rolniczego i niemiecki producent maszyn firma CLAAS kończą współpracę

Napisany przez agrofoto, 07 styczeń 2014 · 690 wyświetleń

PH PROGRESS-CHEM Jan Świć, lider w kompleksowej obsłudze sektora rolniczego oraz CLAAS Polska - niemiecki producent maszyn rolniczych, informują, że po trzech latach pracy w zakresie budowania rynku maszyn rolniczych we wschodniej Polsce, obie firmy zdecydowały się na zakończenie współpracy z dniem 31 grudnia 2013 r.

Załączony obraz


PH PROGRESS-CHEM z sukcesem reprezentował markę CLAAS w województwie podkarpackim, lubelskim i świętokrzyskim. Przez trzy lata współpracy obu firmom udało się osiągnąć wspólny sukces jakim jest m.in. poprawa jakości i efektywności obsługi rolnictwa oraz dynamiczny rozwój sektora maszyn rolniczych CLAAS w Polsce. Partnerstwo biznesowe pozwoliło na wzajemną wymianę wiedzy, doświadczenia i know-how. Inwestycje poczynione przez obie firmy zaowocowały, zrównoważonym rozwojem i ekspansją CLAAS i PH PROGRESS-CHEM na polskim rynku rolniczym.

W związku z przyjęciem nowych, strategicznych kierunków rozwoju firmy CLAAS oraz opracowaniem i wdrażaniem nowej, długofalowej strategii rozwoju firmy PH PROGRESS-CHEM, będącej wynikiem podsumowania dotychczasowych 20 lat pracy w sektorze rolnym, obydwaj partnerzy zgodnie podjęli decyzję o zakończeniu dotychczasowej współpracy z końcem tego roku. Firmy skupiają się w tej chwili na nowych wyzwaniach i kierunkach rozwoju.
Jednocześnie strony informują, że usługi serwisowe PH PROGRESS-CHEM Jan Świć, będą świadczone na dotychczasowych zasadach do czasu przejęcia serwisu przez nowego dealera CLAAS, o czym klienci obu firm zostaną poinformowani odrębnym komunikatem.