Skocz do zawartości
Zdjęcie

Dom rolnika dobrze chroniony

Napisany przez agrofoto, 17 grudzień 2013 · 703 wyświetleń

Właściwie dobrane ubezpieczenie może uchronić gospodarstwo, narażone na wiele zagrożeń, przed poważnymi stratami finansowymi. Ważne jest zatem otoczenie realną ochroną życia i zdrowia rolnika oraz jego rodziny, a także posiadanych przez niego plonów, zwierząt, budynków i maszyn.

Załączony obraz


Concordia Ubezpieczenia posiada w swojej ofercie ubezpieczenie Agro-Dom, które skierowane jest do rolników indywidualnych. Pakiet stanowi uzupełnienie ubezpieczenia obowiązkowego domu mieszkalnego. Dzięki niemu zabezpieczone są stałe elementy domu np. meble na wymiar, wykładziny podłogowe, armatura łazienkowa oraz ruchomości, które się w nim znajdują.

Obejmuje on ubezpieczenie zarówno od ognia i innych zdarzeń losowych (aż 20 ryzyk ), jak również ryzyko kradzieży z włamaniem. Dodatkowo każdy wariant zawiera ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

W zależności od potrzeb, rolnik może wybrać jedną z trzech opcji (basic, standard, premium), różniącą się zakresem ochrony oraz wysokością sum ubezpieczenia (od 20 do 80 tys. zł). Ubezpieczenie Agro-Dom może zostać zawarte bez względu na to, w jakim zakładzie ubezpieczeń w jakim Klient ma wykupione ubezpieczenie obowiązkowe budynku mieszkalnego.