Skocz do zawartości
Zdjęcie

Rozrzutnik obornika z otwieranymi burtami N280-6t, N280/1-8t, N280/2-10t

Napisany przez agrofoto, 26 czerwiec 2013 · 1595 wyświetleń

Firma Metal-Fach wprowadziła do sprzedaży nowe modele rozrzutników, wyposażonych w najnowsze zdejmowane i otwierane burty. Otwierane i zdejmowane burty ułatwiają załadunek, ułatwiają czynności eksploatacyjne i obsługowe oraz poszerzają wachlarz możliwych zastosowań w gospodarstwie, gwarantując wysoki komfort użytkowania. Umieszczone są na podwoziu typu tandem z resorami parabolicznymi.

Maszyny wyposażone są w czterobębnowy adapter pionowy nachylony do przodu, gwarantujący równomierny i szeroki rozrzut obornika. Bębny obracają się przeciwbieżnie parami i każdy z nich jest wyważany w celu minimalizowania drgań rozrzutnika podczas pracy. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas ruchu po drogach publicznych na bębny adaptera zastosowano siatkę otwieraną hydraulicznie. Standardowo maszyny wyposażone są w podnoszoną hydraulicznie, w dolnej części uszczelnianą gumowym piórem zasuwę tylną, zabezpieczającą przed wysypywaniem się materiału w trakcie transportu. W celu zapewnia równomierności pracy zasuwy zastosowano synchronizator łańcuchowy. Rozrzutniki przeznaczone są do roztrząsania obornika, torfu, kompostu. Użytkownik przy zakupie ma możliwość wyboru ładowności : N280 – 6t, N280/1 -8t oraz N280/2 - 10 t. Dostępne są także różne kolory maszyn, które można dopasować pod kolor użytkowanego ciągnika.


Załączony obraz


Całą gamę rozrzutników i innych maszyn dostępnych w ofercie Metal Fach można zobaczyć podczas tegorocznej Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie na stoisku nr 85-96 plac Am i na stronie firmy: http://www.metalfach...ozrzutniki.html