Skocz do zawartości
Zdjęcie

PROCAM Agronomia sukcesu.

Napisany przez agrofoto, 26 czerwiec 2013 · 2006 wyświetleń

Załączony obraz

18 czerwca uczestniczyliśmy w konferencji prasowej firmy PROCAM Polska z Gdańska. Firma ta powstała w 2004 roku i działa w oparciu o model angielskiej firmy Pro Cam UK Limited i świadczy usługi doradcze z zakresu uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych oraz prowadzi sprzedaż i dystrybucję: środków ochrony roślin, nawozów i biostymulatorów, materiału siewnego roślin uprawnych a także prowadzi wymianę barterową i skup płodów rolnych (zbóż, rzepaku i kukurydzy). Sprzedaż i usługi na terenie całej Polski są tu świadczone poprzez sieć oddziałów wyposażonych w magazyny, a także bezpośrednio przez przedstawicieli handlowych i agronomów posiadających wiedzę teoretyczną i praktyczną, będących specjalistami w sprawach uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych. Jak wielokrotnie podkreślał na konferencji dr Dariusz Wyczling „Doradztwo to wartość dodana do oferowanych produktów, która pozwala tworzyć rozwiązania adekwatne do problemów na polu w procesie produkcji u danego klienta”.

Załączony obraz


Troską Procam jest ciągły rozwój i doskonalenie swojej działalności. W związku z tym prowadzi się tu ustawiczne szkolenia pracowników, pokazy polowe w różnych regionach kraju, wydawane są poradniki i informatory dostępne w wersji papierowej i elektronicznej na stronie firmy, szkolenia dla rolników oraz reklamę w mediach.
Ciągły rozwój i poszerzenie oferty spowodowało potrzebę ujednolicenia wizerunku i logotypu firmy. Nowe logo nawiązuje do kiełkującego nasiona czyli elementu dającego w agronomii początek wszystkim procesom kształtowania plonu zmierzającego do osiągnięcia oczekiwanych efektów, co jest filozofią Procam Polska Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie, poradniki i informatory, a także kontakty do agronomów znajdziesz na http://www.procam.pl/

Załączone miniaturki

  • Załączony obraz
  • Załączony obraz
  • Załączony obraz
  • Załączony obraz
  • Załączony obraz
  • Załączony obraz
  • Załączony obraz