Skocz do zawartości
Zdjęcie

AgroFoto.pl na Opolagrze 2013

Napisany przez agrofoto, w Aktualności AgroFoto 31 maj 2013 · 1934 wyświetleń

Załączony obraz


W dniach 14-16 czerwca 2013 po raz kolejny będziemy mieli okazję do spotkania się z naszymi użytkownikami na targach Opolagra w Kamieniu Śląskim. Targi te to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i technologiami stosowanymi w rolnictwie. Dla wszystkich naszych użytkowników, którzy wybierają się targi przygotowaliśmy wraz z organizatorem kilka niespodzianek.

Konkurs sprawnościowy obsługi ciągnika z ładowaczem
Podobnie jak w roku ubiegłym tak i tym razem odbędzie się konkurs sprawnościowy, skierowany do młodych pasjonatów techniki rolniczej. Konkurencja będzie polegała na przestawieniu balotu ze słomy w ramach wyznaczonego pola, z jednego prostokąta do drugiego. By wygrać konkurs, trzeba być prawdziwym wirtuozem obsługi ładowarki!
Konkurs będzie odbywał się 14 czerwca od godziny 9:30 do godziny 11:30 i 15 czerwca od godziny 9:00 do 10:30.
Dla najlepszych przewidzieliśmy nagrody w postaci tabletów, wyjazdów na targi Agritechnica do Hannoveru, koszulek AgroFoto.pl i dyplomów.

Załączony obraz

Konkurs fotograficzny „Opolagra 2013 oczami AgroFotowiczów”
Wiemy, że w naszym portalu jest wielu uzdolnionych fotografów. Właśnie dlatego wspólnie z organizatorem targów firmą DLG podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu konkursu fotograficznego. Zachęcamy do fotografowania wszystkiego co na targach wyda Wam się warte uwiecznienia i umieszczenia w galerii konkursowej. Zdjęcia możecie dodawać od 14.06-23.06.

Ocenę zdjęć a co za tym idzie wybór zwycięzców pozostawiamy naszym użytkownikom. Autor, który otrzyma największą sumę głosów na swoje fotografie otrzyma od nas aparat cyfrowy. Głosowanie na najlepsze zdjęcia będzie trwało do 23.06.
Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z AgroFoto.pl na targach Opolagra 2013. Już dziś zapisz się na to wydarzenie tutaj!