Skocz do zawartości
Zdjęcie

MANITOU Polska w internecie

Napisany przez agrofoto, 22 kwiecień 2013 · 944 wyświetleń

MANITOU Polska uruchomiła swoją fanpage na facebooku. Śledząc to konto najszybciej dowiecie się co dzieje się w MANITOU Polska. Poznacie nowe produkty w ofercie marek MANITOU, MUSTANG i GEHL, ich polską sieć dealerską, oraz informacje na jakich targach i wystawach można zobaczyć maszyny z ich oferty.
http://www.facebook....93711350?ref=hl

Załączony obraz


Przy okazji informujemy o uruchomieniu fanpage Grupy Manitou. Ta strona jest po angielsku, ale prezentowane informacje pochodzą z całego świata, co sprawia, że niejednokrotnie znajdziecie tu niepowtarzalne aplikacje produktów, relacje z eventów o skali międzynarodowej, itp. "MANITOU The material Handling Reference"
http://www.facebook....6277598?fref=ts
Ruszył także portal społecznościowy MLT.MANITOU.COM.
MLT.MANITOU.COM to strona stworzona dla Klientów z branży rolniczej. Internauci mają możliwość wrzucania opinii, zdjęć i filmów o ich pasji do rolnictwa, maszynach Manitou lub innych bliskich im tematach. Firma Manitou jest ciekawa i chce poznać opinie i potrzeby swoich Klientów z pierwszej ręki.
Co tydzień spośród nadesłanych filmów i zdjęć będzie wylosowany jeden autor, który w nagrodę otrzyma model maszyny MANITOU w skali 1/32. Najwytrwalsi, którzy będą śledzić tę stronę wezmą udział w losowaniu finałowym, w którym nagrodą jest wizyta w fabryce MANITOU.
Na portalu będą także udostępnione broszury wszystkich modeli maszyn MANITOU z serii MLT. Dodatkowo można tam obejrzeć filmy z fabryki.