Skocz do zawartości
Zdjęcie

Ciągniki John Deere serii 5E z nową fabryczną kabiną

Napisany przez agrofoto, 07 luty 2013 · 2591 wyświetleń

Dodany obrazek


Ciągnik John Deere serii 5E w wersji 3-cylindrowej będzie dostępny teraz z nową fabryczna kabiną. Egzemplarze tak wyposażone zostaną po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane podczas wystawy Agrotech 2013 w Kielcach.


Załączony obrazCiągniki zostały zaprojektowane w sposób zapewniający kierowcy jeszcze większy komfort, dłuższy czas pracy i większą uniwersalność maszyny. Ciągniki serii 5E (3 cyl.) przeznaczone są dla szerokiej grupy użytkowników: od rolników hobbystyczny, poprzez gospodarstwa rodzinne z hodowlą zwierząt lub produkcją mieszaną, gospodarstwa specjalistyczne oraz firmy komunalne.

Od teraz trzy modele 5055E, 5065E oraz 5075E o mocy od 55 do 75 KM (97/68 EC moc znamionowa) będą mogły być zamówione z dwoma wersjami nowej kabiny:
- z ogrzewaniem/wentylacją oraz
- dodatkowo z klimatyzacją.

Załączony obrazKabina posiada otwierane okna: przednie, tylne i boczne. Dodatkową zaletą jest cyfrowy wyświetlacz na desce rozdzielczej, zastosowany wcześniej w ciągnikach serii 5M cieszącej się w Polsce największą popularnością pośród wszystkich serii John Deere produkowanych w Mannheim w Niemczech.

Załączony obraz