Skocz do zawartości
Zdjęcie

Podsekretarz Stanu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w siedzibie Farmtrac

Napisany przez agrofoto, 25 czerwiec 2012 · 960 wyświetleń

Dodany obrazek


W dniu 16 kwietnia 2012 roku w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie odbyła się konferencja pod hasłem „Rolnictwo Powiatu Mrągowskiego – stan dzisiejszy i perspektywy rozwoju”z udziałem Tadeusza Nalewajka, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Obecni byli również przedstawiciele władz parlamentarnych i samorządowych. W organizację konferencji czynnie włączyła się firma Farmtrac Tractors Europe Sp. z o.o.. Przedstawiciele spółki zaprezentowali wspólnie z firmą Agromasz, producentem ładowaczy czołowych najnowszą ofertę swoich produktów. Stoisko spotkało się z dużym zainteresowaniem osób biorących udział w konferencji. Obie firmy z Mrągowa przygotowały dla uczestników spotkania atrakcyjną prezentację rodziny ciągników marki Farmtrac wyposażonych w ładowacze produkcji Zakładu Metalowego Agromasz.

Pozytywny odbiór produktów firmy Farmtrac zaowocował wizytą Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Tadeusza Nalewajka w fabryce producenta. Przewodnikami po halach produkcyjnych byli Członek Zarządu Dyrektor Zarządzający Farmtrac Pan Sanjay Kapote i Dyrektor Handlowy – Pan Piotr Kalinowski. Gość zapoznał się z linią montażową ciągników, odwiedził dział rozwoju produktów Spółki, z zainteresowaniem dopytywał się o szczegóły techniczne produkowanych maszyn.

Na zakończenie spotkania Pan Minister z dużym uznaniem wyraził się o marce Farmtrac, która na dobre zakorzeniła się na polskim rynku, przejmując rolę jednego z ważniejszych dostawców ciągników rolniczych.