Skocz do zawartości
Zdjęcie

Zmiany w kierownictwie Bayer w Polsce i Europie Centralnej

Napisany przez agrofoto, 06 czerwiec 2012 · 692 wyświetleń

Dodany obrazek


Christophe Dumont, Dyrektor Zarządzający biznesem herbicydowym oraz dywizją odpowiedzialną za uprawę soi i kukurydzy w skali globalnej w Bayer CropScience, zastąpi Dirka Ehle na stanowisku Prezesa Bayer Sp. z o.o. i Senior Bayer Representative Central Eastern Europe z dniem 1 sierpnia 2012 roku.

Ponadto, od 1 stycznia 2013 roku Christophe Dumont obejmie także funkcję Dyrektora Bayer CropScience w Polsce i Krajach Nadbałtyckich.

Christophe Dumont urodził się w 1964 roku w Rouen we Francji. Studiował nauki przyrodnicze oraz techniki ochrony roślin w Rouen i Versailles. Po otrzymaniu tytułu magistra i ukończeniu studiów podyplomowych rozpoczął karierę zawodową w firmie Schering AG w Berlinie.

Dodany obrazek


W kolejnych latach Christophe Dumont pracował na wielu stanowiskach na terenie Niemiec, Portugalii, Rumunii, Węgier, Francji i Kostaryki. Ostatnio pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego biznesem herbicydowym oraz dywizją odpowiedzialną za uprawę soi i kukurydzy w skali globalnej w Bayer CropScience w Monheim.

Christophe Dumont jest żonaty i ma dwie córki w wieku 3 i 5 lat.