Skocz do zawartości
Zdjęcie

Rajdowy Ursus

Napisany przez agrofoto, 16 maj 2012 · 1950 wyświetleń

Tuż przed 10 Rajdem Mazowieckim w siedzibie głównej POL-MOT Holding SA odbyła się uroczysta prezentacja Ursus Rally Teamu. W jej trakcie zaproszeni goście oraz dziennikarze mieli okazję osobiście zadać kilka pytań nowo powstałemu zespołowi, który od tej pory będzie jeździć w barwach Ursusa.

Dodany obrazek


Sponsoring teamu rajdowego jest elementem szerszych działań marketingowych mających za zadanie odświeżenie oraz wzmocnienie marki Ursus - powiedział w trakcie konferencji Karol Zarajczyk, wiceprezes, dyretor finansowy POL-MOT Warfama SA. - Mam nadzieję, że dzięki przyszłym sukcesom naszego Teamu Rajdowego brend Ursusa ponownie wypłynie na szerokie wody. Zapowiedział on, że dla tego zawodnika który będzie lepszy w klasyfikacji generalnej w tym sezonie rajdowym, spółka na kolejny sezon przygotuje auto R2 zbudowane na bazie Skody lub Peugeota.


Dodany obrazek


Główną atrakcją wieczoru był pokaz aut rajdowych obrendowanych nowym logo Ursus Rally Team, które od tej pory stale toarzyszyć będzie zarówno zawodnikom, jak i wszystkim sympatykom rajdów.

Dodany obrazek


Ursus Rally Team stanowią dwie załogi, które tworzą: Tomasz Smorawiński z Radosławem Banachem oraz Paweł Suchorzebski z Lechem Kaczmarkiem. Obaj kierowcy jeszcze do zeszłego roku startowali w rajdach amatorskich, w tym w cyklach BMW Challenge, Super Oes Poznań czy Puchar Rallyland WRC. Od tego roku jednak postanowili zrobić krok w przód – po pierwsze kilka szybkich startów w Rajdowym Debiucie 3 Ligi dla zdobycia niezbędnych punktów do licencji R1, a następnie starty w Rajdowym Pucharze Polski. Od początku na „prawych” zasiadają Radek Banach – doskonale znany wszystkim od wielu, wielu lat oraz Lech Karczmarek, który za kierownicą radzi sobie równie dobrze jak nasi kierowcy.

Dodany obrazek


Rajdową bronią są bliźniacze samochody BMW 318 is. Za ich perfekcyjne przygotowanie odpowiada serwis BMW Smorawiński. Partnerami zespołu są: Pol-Mot Warfama S.A., Dealer BMW Smorawiński, Pol-Mot Holding S.A., Pol-Mot Auto S.A., Prologus Sp. Z o.o., Bioenergia Invest S.A. oraz nowa marka napojów energetycznych Ursus Energy Drink.
Szczerze mówiąc Warfama zamiast kreować markę Ursus poprzez takie akcje - lepiej wzięła by się za swoje produkty bo jak narazie jest to przysłowiowe robienie dobrej miny do złej gry
  • Raportuj
świetny pomysł. Gratulujemy pomysłu!
  • Raportuj
Pośmigałby takim. Lachona nie jednego by wyrwał. :D
  • Raportuj
Stara beta ...

ni to zabytek ni wypasiona fura :P

Już by lepiej poloneza na taką akcję wyszykowali :)
  • Raportuj
Taka bejca ładnie zrobiona nic tylko szlec :D
  • Raportuj