Skocz do zawartości
Zdjęcie

NEW HOLLAND POBIŁ REKORD W REJESTRACJI CIĄGNIKÓW!

Napisany przez agrofoto, 24 kwiecień 2012 · 1923 wyświetleń

Dodany obrazek


NEW HOLLAND POBIŁ REKORD W REJESTRACJI CIĄGNIKÓW.


W marcu 2012 zarejestrowanych zostało 466 ciągników New Holland, żadna marka ciągników nie odnotowała tak wysokiej liczby rejestracji od czasu, kiedy pojawiły się pierwsze dane projektu AgriTrac. Raport AgriTrac firmy Martin & Jacob sp. z o.o. potwierdza fakt, iż New Holland jest niezaprzeczalnym liderem na rynku polskim w sprzedaży ciągników rolniczych. Według danych z rejestracji*, w pierwszych trzech miesiącach roku zarejestrowano ponad 903 traktory New Holland. Udział w rynku plasuje sie na poziomie 19%, biorąc pod uwagę wszystkie marki, natomiast biorąc pod uwagę tylko marki zachodnie New Holland uzyskał prawie 30% udziału w rynku.
DRODZY KLIENCI!To dzięki Wam i Waszemu zaufaniu, jakim od lat obdarzacie markę New Holland możemy cieszyć się naszym sukcesem.
Zespół pracowników New Holland oraz autoryzowana sieć dealerska każdego dnia pracuje dla Was, aby spełnić Wasze oczekiwania i wspierać Was w codziennych pracach.

W imieniu całego zespołu oraz sieci dilerskiej New HollandDZIĘKUJĘ ZA WASZE ZAUFANIE!Adam Sulak
Business Director New Holland PolskaDodany obrazek
Dodany obrazek


Panie Biznes Direktorze New Holland Polska Adamie Sulaku,
Jako iż miałem przyjemność w swoim życiu odbierać 7 pachnących nowością maszyn NH pragnę panu serdecznie pogratulować sukcesu i mam nadzieje ze nie osiądziecie na laurach i cały czas będziecie dążyć do podnoszenia jakości maszyn i serwisu. Hm minus tego jest taki że pewnie jak dostaliście wyniki to mieliście w firmie imprezę z szampanem a ja o suchym pysku muszę świętować bo już mi przez dilerów nh starcza tylko na chleb i wode :). Więc czekam na przesyłke z jakimś dobrym włoskim winkiem co bym mógł sobie też poświętować.
  • Raportuj
Zdjęcie
kowalikmarcin
kwi 27 2012 12:37
czyli ciągników new holland jest obecnie najwięcej w Polsce? strzelam w ciemno że drugie miejsce ma john deere pytanie tylko jaka to różnica?
  • Raportuj
Panie Bisnes Direktorze New Holland Polska Adamie Sulaku. W grudniu zamówiłem u waszego przedstawiciela w firmie ROLMAX Swidnik ciągnik. Do dnia dzisiejszego o traktorze nic nie wiem i nawet nie wiem kiedy przyjedzie i czy wogóle przyjedzie. wiec jesli wielu rolników jest takich jak ja to ja tu sukcesów nie widzę....
  • Raportuj

czyli ciągników new holland jest obecnie najwięcej w Polsce? strzelam w ciemno że drugie miejsce ma john deere pytanie tylko jaka to różnica?

nie bo belarus JD jest 3
  • Raportuj