Skocz do zawartości
Zdjęcie

Kubota świętuje sprzedaż tysięcznego ciągnika w Polsce

Napisany przez agrofoto, 09 grudzień 2011 · 951 wyświetleń

Marka Kubota świętuje sprzedaż tysięcznego ciągnika na polskim rynku.Dodany obrazek


8 grudnia 2011r. w rzgowskim oddziale firmy Polsad, autoryzowanego dilera marki Kubota, odbyło się uroczyste przekazanie tysięcznego ciągnika Kubota sprzedanego w Polsce.


Dodany obrazek


Państwo Edyta i Krzysztof Nogańscy odebrali kluczyki do modelu Kubota M7040N, 74-konnego ciągnika sadowniczego. Będą użytkowali go przy uprawie jabłek, gruszek i śliwek na powierzchni 12 hektarów, zastępując stary traktor Ursus. Zapytani, dlaczego wybrali produkt marki Kubota, odpowiadają, że na ich decyzji zaważyła jego prostota i japońska niezawodność.
Cechy te podkreśla również Grzegorz Czerwiak, Specjalista Produktowy marki Kubota: „konstrukcja wszystkich proponowanych przez nas ciągników rolniczych opiera się na niezawodnych, sprawdzonych rozwiązaniach technicznych, gwarantujących długie, bezproblemowe użytkowanie.” Dodaje też, że w modelu M7040N przestronna kabina z płaską podłogą przeczy stereotypowi kabiny ciągnika sadowniczego. Z kolei ponadprzeciętna zwrotność tego traktora przyczynia się do znacznego skrócenia czasu pracy w sadzie, a oszczędny silnik diesla wpływa na zmniejszenie kosztów produkcji owoców. Wszystko to sprawia, że maszyny z logo „K” na masce cieszą się dużą popularnością w sadach.

Dodany obrazek


Innym segmentem rolnictwa, w którym marka Kubota zyskuje ogromne uznanie, są gospodarstwa hodowlane. Tu o ich sukcesie decyduje nie tylko legendarna zwrotność, ale również doskonała współpraca z ładowaczami czołowymi. Zastosowanie przekładni stożkowej w konstrukcji przednich mostów pozwala na uzyskanie niezrównanie małego promienia zawracania oraz bezpieczne obciążanie ładowacza nawet przy pełnym skręcie kół. Z kolei możliwość zmiany kierunku jazdy bez sprzęgła zwiększa wydajność pracy z ładowaczem i wygodę operatora, a innowacyjna konstrukcja kabiny gwarantuje świetną widoczność. Wszyscy nabywcy traktorów Kubota o mocy 66-108 KM doceniają także bogate wyposażenie standardowe obejmujące m.in. rewers hydrauliczny, klimatyzację oraz fotel pneumatyczny. Dla klientów szukającego prostszego ciągnika rolniczego o mniejszej mocy producent przewidział 51-konny model L5040 oparty na prostych rozwiązaniach mechanicznych. Właściciele firm komunalnych mogą wybierać spośród 11 wariantów wyspecjalizowanych kosiarek i miniciągników o mocach 12-32 KM. Ogółem, cała gama produktowa marki Kubota dostępna w Polsce obejmuje w tej chwili 18 modeli.

Dodany obrazek


Warto podkreślić, że wszystkie miniciągniki i ciągniki rolnicze oferowane w naszym kraju produkowane są w fabrykach w Japonii i prosto stamtąd przypływają do Europy. Odznaczają się więc wysoką jakością typową dla produktów z Kraju Kwitnącej Wiśni, co pozwoliło na objęcie modeli Kuboty o mocy 66-108 KM unikalną, pełną gwarancją producenta na 3 lata lub 1500 motogodzin – bez żadnych dopłat. Zainteresowanie klientów, z jakim spotkały się nowe warunki gwarancji, pozwala importerowi śmiało patrzeć w przyszłość. „Jesteśmy pewni, że sprzedaż marki Kubota będzie nadal rosła i już wkrótce zaprosimy Państwa na kolejny jubileusz” – przekonuje Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający odpowiedzialny za sprzedaż ciągników komunalnych i rolniczych w Polsce.

Dodany obrazek


Firma Polsad Jacek Korczak jest dealerem ciągników japońskiej marki już od 2008 roku, w tym czasie Polsad sprzedał 99 ciągników z 1000 sprzedanych w całej Polsce. Firma działa w centralnej Polsce, a teren działania obejmuje województwo łódzkie, część Wielkopolski oraz Mazowsza.

Dodany obrazek


„Cieszy nas to, że w tak krótkim czasie udało się nam zachęcić do zakupu 99 ciągników. Świadczy o tym, że marka Kubota jest coraz bardziej rozpoznawalna na polskim rynku i ceniona przez rolników, sadowników oraz służby komunalne” – powiedział Jacek Korczak, właściciel Polsad
Zdjęcie
kowalikmarcin
lut 03 2012 14:27
oni dodają do każdego traktora kubota skuter firmy romet?
  • Raportuj