Skocz do zawartości
Zdjęcie

Kärcher Center Wrocław już otwarte!

Napisany przez agrofoto, 05 grudzień 2011 · 846 wyświetleń

Dodany obrazek


Kärcher Center Wrocław już otwarte!


W dniu 16.11.2011 we Wrocławiu odbyło się uroczyste otwarcie kolejnego w Polsce – już piątego Kärcher Center. Jest to drugi wzorcowy salon sprzedaży urządzeń Kärcher, którego właścicielem jest Kärcher Sp. z o.o. Nowy Kärcher Center ma powierzchnię prawie 220m2, na który składa się salon sprzedaży, magazyn, serwis oraz część biurowa.

W Polsce od 2011 funkcjonują już sklepy typu Kärcher Center prowadzone przez firmy powiązane z Kärcher Sp. z o. o., tj. Kärcher Center Scarlett w Bielsku-Białej i Kärcher Center Efekt w Białymstoku. W Krakowie to sama firma Kärcher Sp. z o.o. otworzyła w 2011 salony Kärcher Center. Najbliższe otwarcia planowane są w Częstochowie i Warszawie.

Dodany obrazek


Każdy Kärcher Center staje się tym sposobem wizytówką firmy, poświadczającą pełny zakres kompetencji Kärcher od etapu produkcji urządzeń czyszczących, poprzez spójną i jednorodną prezentację kompletnej oferty Kärcher w punkcie sprzedaży, profesjonalne doradztwo i sprzedaż aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W uroczystości otwarcia Kärcher Center Wrocław wzięli udział między innymi firmy partnerskie z Wrocławia, klienci oraz przedstawiciele czasopism Auto Naprawa, Auto Export i wydawnictwa Motor-Presse Polska. Ze strony Kärcher Sp. z o.o. obecni byli pracownicy Kärcher Sp. z o.o., natomiast ceremonię otwarcia poprowadził Dyrektor Zarządu Pan Jacek Olko.

Dodany obrazek


Salon Kärcher Center Wrocław znajduje się przy jednej z głównych ulic Wrocławia, Legnickiej 55 F i czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Wszystkich serdecznie zapraszamy!


www.karcher.pl