Skocz do zawartości
Zdjęcie

Złoty Medal dla zamiatarki Kärcher KM 150/500 R

Napisany przez agrofoto, 05 grudzień 2011 · 782 wyświetleń

Dodany obrazek


Złoty Medal dla zamiatarki Kärcher KM 150/500 R


Na Międzynarodowych Targach Poznańskich, które odbyły się w dniach 21-25 listopada, firma Kärcher Sp. z o.o. otrzymała Złoty Medal za nową zamiatarkę KM 150/500 R.

Dodany obrazek


Złoty Medal MTP, który przyznawany jest co roku od 1979 roku cieszy się renomą i dużym uznaniem wśród wystawców krajowych jak również zagranicznych. Wyróżnienie z rąk Sekretarza Stanu i Ministra Środowiska – Stanisława Gawłowskiego oraz Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich – Andrzeja Byrta, odebrał Pan Wiesław Tereszko

Międzynarodowe Targi Poznańskie zgromadziły ponad 700 wystawców i firm reprezentowanych z 19 krajów: Austrii, Belgii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Kanady, Niemiec, Norwegii, Polski, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Włoch i USA.

Dodany obrazek


Nowa zamiatarka 150/500 R przeznaczona do zastosowania w przemyśle materiałów budowlanych, w branży obróbki metali, w odlewniach i innych zakładach z dużą ilością zanieczyszczeń jak również w otwartych i zamkniętych magazynach, przyciągnęła uwagę jurorów, którzy docenili walory urządzenia.

Dodany obrazek