Skocz do zawartości
Zdjęcie

Nowe produkty Karcher

Napisany przez agrofoto, 25 październik 2011 · 625 wyświetleń

Dodany obrazek


Window Washer WV 60 plus - innowacyjne urządzenie Kärcher do mycia okien!

Proste urządzenie domowe gwarantuje osiągnięcie idealnego efektu czyszczenia bez żadnych smug i plam, pozostawiając jednocześnie powierzchnie gładką. Window Washer WV 60 plus, to urządzenie, które znakomicie skraca czas pracy, zapewniając równocześnie świetną skuteczność i komfort mycia okien!
W standardowym wyposażeniu WV 60 plus znajduje się spryskiwacz z padem mikrofibry, ładowarkę oraz jedno opakowanie koncentratu środka czyszczącego.

Dodany obrazek


Urządzenie to przeznaczone jest do mycia wszelkiego rodzaju powierzchni szklanych, luster a także fliz. Czyszczoną powierzchnię wystarczy spryskać środkiem czyszczącym w sprayu, pozostawiając na chwilę a następnie, w razie potrzeby, przetrzeć przy pomocy zamontowanego na spryskiwaczu padu z mikrofibry. Na koniec wystarczy odessać wodę przy pomocy urządzenia.

Dodany obrazek


Nowe parownice Kärcher z serii Home Line


Nowe parownice Kärcher S.C. 6.800 C oraz 6.800 CB w zestawie z żelazkiem parowym, dzięki bogatemu wyposażeniu, czyszczą różnorodne powierzchnie: poczynając od delikatnych powierzchni, podłóg i okien, przez kabiny prysznicowe, sanitariaty, armaturę kuchenną i łazienkową aż po ciężko zabrudzone piekarniki i okapy.
Niewątpliwą zaletą urządzeń jest nowa technologia błyskawicznego 3 – minutowego nagrzewania wody przy niewielkim zużyciu energii jak również dodatkowy 1,5 litrowy wyjmowany zbiornik, który można uzupełniać w trakcie pracy bez potrzeby jej przerywania i studzenia kotła. Czyszczenie parą wodną jest w pełni ekologiczne i nie wymaga żadnych środków czyszczących, dzięki czemu parownice Kärcher idealnie nadają się do gospodarstw domowych.
Na wyposażeniu standardowo znajdują się: zestaw do czyszczenia podłóg, dysza ręczna, dysza do detali, dysza Power, okrągła szczotka, wąż parowy z pistoletem, ściągaczka do okien oraz zestaw ściereczek.


Dodany obrazek