Skocz do zawartości
Zdjęcie

CASE IH DEMO TOUR - STRONG FARMER

Napisany przez agrofoto, 13 październik 2011 · 500 wyświetleń

Zaproszenie na CASE IH DEMO TOUR i zawody STRONG FARMER.

Dodany obrazek


Firma AGRO-RAMI autoryzowany dealer CASE IH od 01 września 2011 roku rozpoczęła ścisłą współpracę edukacyjną z siedmioma szkołami rolniczymi z województwa wielkopolskiego. W szkołach tych wdrożony został program edukacji dla młodzieży z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu rolniczego i innowacyjnych metod nauczania. W programie udział biorą wiodący producenci światowej techniki rolniczej.
Już od najbliższej niedzieli, przez 6 kolejnych dni uczniowie szkół i okoliczni rolnicy będą brać udział w zajęciach prowadzonych w tzw. CASE IH Demo Truck’u. Tego dnia odbędą się również prelekcje na temat możliwości pozyskiwania kolejnych funduszy z Unii Europejskiej, zaprezentowany zostanie również program dofinansowania zakupu maszyn i ciągników rolniczych „wymień stary traktor na nowy”. Uczestnicy spotkania będą brać udział w zorganizowanych po raz pierwszy w Polsce zawodach „STRONG FARMER”.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w godzinach od 10.00 do 15.00 na terenie szkół wymienionych na załączonym plakacie.

Dodany obrazek


Zapraszamy !
w Opatówku byli dziś heh ale mnie nie było, kiszonka ;)
  • Raportuj