Skocz do zawartości
Zdjęcie

STORM® - NOWE ROZWIĄZANIE PROBLEMÓW Z GRYZONIAMI

Napisany przez agrofoto, 29 wrzesień 2011 · 414 wyświetleń

Dodany obrazek

Całkowicie nowy, bezkompromisowy rodentycyd zapewniający najszybszą, najbardziej niezawodną kontrolę szczurów i myszy został wprowadzony przez BASF Polska w segmencie ochrony obszarów wiejskich.
Storm zawiera najsilniejszy aktywny składnik spośród wszystkich dostępnych na rynku rodentycydów- flokumafen. Podobną dawką substancji czynnej jest w stanie zabić 50% więcej szczurów niż inne powszechnie stosowane produkty. Oznacza to, że szczury i myszy przyjmując w pojedynczej śmiertelnej dawce mniej niż 10% dziennej racji pokarmowej są skutecznie eliminowane. W praktyce zaledwie 1.3gr produktu Storm jest potrzebne do zabicia szczura.

Dodany obrazek


Storm® jest dostępny w dwóch wysokiej, jakości formach użytkowych:
• Storm® Pałeczki Woskowe są bardzo chętnie zjadane przez szczury i myszy. Są one idealne do kontroli dużej populacji, nawet wtedy, gdy są łatwo dostępne inne formy pożywienia.
• Storm® Gryzki Woskowe są łatwe do stosowania i usuwania po zastosowaniu. Charakteryzują się dużą wytrzymałością w trudnych wilgotnych warunkach i jednocześnie są atrakcyjne dla szczurów i myszy.

Dodany obrazek


Storm® Pałeczki i Gryzki Woskowe są pakowane odpowiednio w 200gr i 150gr plastikowe pojemniki.
Aby zapewnić jak najlepsze wykorzystanie preparatów Storm® w sieci handlowej znajdują się informacje na ten temat w postaci ulotki jak również precyzyjnego Poradnika Użytkownika. W celu uzyskania dodatkowych informacji nt. preparatów Storm® proszę skontaktować się z lokalnym sklepem oferującym środki do produkcji rolnej lub przedstawicielem BASF Polska.
Więcej informacji można uzyskać od:
BASF Polska Sp. z o.o.
Pest Control Solutions
Al. Jerozolimskie 154
02-326 Warszawa
tel. (22) 570 98 29, 570 99 90
www.pestcontrol.basf.pl