Skocz do zawartości
Zdjęcie

Aż trzy lata gwarancji na ciągnik rolniczy

Napisany przez agrofoto, 07 maj 2011 · 768 wyświetleń

Firma Marubeni Machinery Distribution Poland, dystrybutor maszyn rolniczych i komunalnych marki Kubota w Polsce, wyprzedziła konkurencję wprowadzając pierwszą w Polsce 3-letnią fabryczną gwarancję na wybrane modele ciągników rolniczych.


Dodany obrazek


Od 2 maja 2011 roku polscy rolnicy mają unikalną możliwość zakupu 7 modeli japońskich ciągników rolniczych Kubota z gwarancją 3 lata lub 1500 motogodzin (co wystąpi pierwsze). Nowe zasady gwarancji obowiązują na traktory z roku produkcji 2010 i 2011 o następujących mocach: 66KM (M6040), 74KM (M7040), 88KM (M8540), 99KM (M9540), 108KM (M108S) oraz 128KM (M128X), a także na ciągnik sadowniczy o mocy 74KM (M7040N)

Uzyskanie trzeciego roku gwarancji nie wymaga żadnych dopłat, a warunki obsługi są identyczne jak dotychczas. Oznacza to, że po raz pierwszy na rynku polskim dostępna jest bezpłatna, pełna, 36-cio miesięczna gwarancja fabryczna na ciągniki rolnicze. Jedyny obowiązek nabywcy to regularne serwisowanie zakupionej maszyny według zaleceń producenta i stosowanie oryginalnych olejów Kubota dostępnych u autoryzowanych Dilerów. Należy podkreślić, że konkurencyjne marki proponowały do tej pory jedynie możliwość przedłużenia gwarancji na zasadzie pakietów obsługi oferowanych przez firmy ubezpieczeniowe, które były dodatkowo płatne.
„Wydłużając gwarancję do 3 lat lub 1500mth pragniemy podkreślić doskonałą jakość i niezawodność produktów Kubota” – mówi Maciej Rujner, Dyrektor Zarządzający Działu Kubota w firmie Marubeni Machinery Distribution Poland. „Mamy nadzieję zachęcić w ten sposób polskich rolników do wyboru japońskich traktorów, aby mogli cieszyć się ich bezproblemową eksploatacją aż przez 36 długich miesięcy.”

Ciągniki z logo „K” na masce powstają w kraju Kwitnącej Wiśni, skąd transportem morskim przypływają do Polski. Ich wszystkie główne elementy – takie jak silniki, skrzynie przekładniowe, mosty i przeniesienia napędu - są projektowane i produkowane przez Kubota Corporation, co gwarantuje niezrównaną jakość i niezawodność wyrobów. Dzięki takiej strategii koncern Kubota wyprodukował już ponad 2,5 miliona ciągników i należy do największych producentów maszyn dla rolnictwa na świecie. Nowe warunki gwarancji sprawiają, że oferta japońskich ciągników rolniczych Kubota jest teraz jeszcze bardziej konkurencyjna i warta rozważenia przez polskich nabywców.
I jeszcze jedno potwierdzenie że decyzja o kupnie Kuboty M9540 to była dobra decyzja , chociaż szkoda że ta przedłużona gwarancja mnie nie obejmie.
  • Raportuj
Zdjęcie
kowalikmarcin
mar 24 2012 10:36
jak to nie obejmuje? jak garancję do kuboty m6040 przeczytałem od deski do deski i tam żadnych chaczyków nie widzę - pełna gwarancja bez wykluczeń... dla czego Ciebie nie obejmuje? co Ci powiedzili? jest jakiś haczyk ???
  • Raportuj