Skocz do zawartości
Zdjęcie

Konferencje Zimowe Syngenta zakończone rekordową frekwencją - w spotkaniach uczestniczyło ponad 2500 rolników.

Napisany przez agrofoto, 16 marzec 2017 · 403 wyświetleń

syngenta konferencja
Konferencje Zimowe Syngenta zakończone rekordową frekwencją - w spotkaniach uczestniczyło ponad 2500 rolników.

Aby dobrze przygotować się do nadchodzącego sezonu, na każdej z konferencji poruszano lokalne problemy i wyzwania związane z ochroną roślin w danym regionie.Jak co roku nie zabrakło prezentacji nowych technologii Syngenta. Zaprezentowano Axial Komplett Pak, czyli kompletne i wygodne rozwiązania na ponad 20 gatunków chwastów. W odpowiedzi na pytania rolników, eksperci szczegółowo omawilai zastosowanie Moddus Start - nowy regulator wzrostu specjalnie zaprojektowany do stosowania we wczesnych fazach rozwojowych zbóż oraz w niskich temperaturach.
Jeśli chodzi o nowości odmianowe, zdecydowanie wyróżniła się odmiana kukurydzy SY Talisman, która wg wyników COBORU w tym roku uzyskała najlepszy wynik, bo aż 111% wzorca. Jako gwarancje dobrego plonu dla rzepaku po raz kolejny promowano sprawdzone rozwiązania, takie jak odmiana SY Florida F1 chroniona środkami Toprex i Amistar Xtra.
Bardzo dużym zainteresowaniem gości cieszył się także wykład, o efektywnej aplikacji i zapobieganiu znoszeniu środków ochrony roślin, przygotowany przez ekspertów z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach.
Konferencje Syngenta to dobrze przygotowane wykłady, dużo praktycznej wiedzy ale także dobra organizacja, miła atmosfera i pozytywne emocje związane z loteria i atrakcyjnymi nagrodami.
Zapraszamy do obejrzenia filmów z konferencji:
Źródło – youtube.com/SyngentaPolska

Materiały prasowe