Skocz do zawartości
Zdjęcie

Premiery marki Kubota na targach Agrotech Kielce 2017

Napisany przez agrofoto, 15 luty 2017 · 414 wyświetleń

Premiery marki Kubota na targach Agrotech Kielce 2017 Już 17 marca rozpocznie się XXIII edycja międzynarodowych targów techniki rolniczej Agrotech Kielce 2017. Na „ulubionych targach polskich rolników” nie zabraknie również japońskiego producenta ciągników rolniczych – marki Kubota, który przygotował moc pomarańczowych nowości.

Stoisko Kubota będzie dostępne dla zwiedzających w hali D, a japońskie maszyny będą prezentowane na 808 m2 powierzchni wystawienniczej. Na odwiedzających czekać będzie moc atrakcji i produktów, które nigdy wcześniej nie były prezentowane w Polsce. Uruchomiony zostanie również fanshop, w którym będzie można kupić gadżety firmowe japońskiego producenta.

Załączony obraz

-Podczas tegorocznej edycji targów w Kielcach będzie miała miejsce polska premiera traktorów serii M5001, która jest następcą cenionych modeli M8560 i M9960. W M5001 montowane są ulepszone jednostki napędowe najnowszej generacji, a także nowa, przestronniejsza kabina o jeszcze lepszej widoczności – mówi Andrzej Sosiński, Manager ds. Marketingu marki Kubota. – Ponadto planujemy ważny debiut w gamie maszyn komunalnych – niezwykle zwinny, kompaktowy traktor Kubota L1361 o mocy 36 KM.. Przekładnia hydrostatyczna, 900 kg udźwigu tylnego TUZ i kompaktowe rozmiary to cechy, które sprawiają że L1361 z pewnością zostanie doceniony przez użytkowników – dodaje.