Skocz do zawartości

Trwają prace konserwacyjne. Logowanie jest zablokowane.Zdjęcie

Kalendarz ZAK S.A. najładniejszy

Napisany przez agrofoto, 01 luty 2011 · 367 wyświetleń

Dodany obrazek

Projekt kalendarza ZAK SA został uznany za najładniejszy z grona firm uczestniczących w ogólnopolskim programie „Odpowiedzialność i Troska”®. Program jest znany i realizowany przez firmy chemiczne w ponad 50 krajach na świecie. Dobrowolnie uczestniczy w nim 36 firm branży chemicznej w Polsce, które dążą do pogodzenia osiągania satysfakcjonujących wyników ekonomicznych z głęboką troską o otoczenie społeczne i środowisko naturalne.

Dodany obrazek

Na łamach internetowego Biuletynu programu „Odpowiedzialność i Troska”® kierowanego do realizatorów programu przeprowadzono krótki konkurs na najładniejszy firmowy kalendarz. W głosowaniu, w którym brali przedstawiciele firm-realizatorów zwyciężył projekt kalendarza ZAK S.A. Konkurs miał na celu promocję i integrację środowiska branżowego firm skupionych w Programie „Odpowiedzialność i Troska”® we wspólnym celu, jakim jest ochrona środowiska.

Dodany obrazek

Zwycięski kalendarz przedstawia zdjęcia wykonane przez pracowników firmy w ramach ekologicznego konkursu fotograficznego „Złap zająca”. Konkurs, którego pomysłodawcą jest ZAK, organizuje obecnie sekretariat programu dla wszystkim realizatorów.

Dodany obrazek


Źródło: www.zak.eu