Skocz do zawartości
Zdjęcie

Nowość na rynku polskim

Napisany przez agrofoto, 19 październik 2016 · 831 wyświetleń

Nowość na rynku polskim Firma Anderwald Maszyny Rolnicze specjalizująca się w sprzedaży maszyn rolniczych, ostatnio poszerzyła swoją ofertę o przyczepę transportowo przeładowczą francuskiego producenta przyczep transportowo przeładowczych do nawozów firmy Perrein.

W ofercie firmy znajdują się trzy modele przyczep o pojemności 4000, 6500 i 9000 litrów. Maszyny te są nowością na rynku polskim, a ich główne zalety to: funkcjonalność i wydajność.

Przyczepy transportowo przeładowcze zostały tak zaprojektowane, aby mogły współpracować z każdym modelem rozsiewacza do nawozów. Najlepsze efekty i precyzja wysiewu możliwe są do osiągnięcia przy użyciu rozsiewacza wyposażonego w system ważenia, Calibrator Zurf oraz nawigację.
Montaż rozsiewacza do przyczepy odbywa się poprzez zaczep trzypunktowy. Dzięki takiemu połączeniu dwóch maszyn użytkownik zaoszczędzi na czasie i obniży koszty mechanizacji danej uprawy. Wysiew nawozu takim zestawem odbywa się przy użyciu jednego ciągnika . Załadunek rozsiewacza dokonuje się w trakcie pracy na polu, bezpośrednio z przyczepy z prędkością przepływu do 40ton/godzinę.

Źródło: materiały Anderwald Maszyny rolnicze